Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Wilki Krosno z Trans MF Landshut Devils nie dzisiaj, a w niedzielę

Wilki Krosno

Autor: Sebastian Krauz

Oceń Wpis

Wilki Krosno z Trans MF Landshut Devils nie dzisiaj, a w niedzielę

Dziś o godzinie 20:00 miało się odbyć starcie rewanżowe pomiędzy ekipami z Krosna a Landshut. Niestety mecz został odwołany ze względów na złamanie pogodowe. Wyznaczony został już nowy termin tego spotkania.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się zwycięstwem ekipy z Krosna 50:40, co pozwoliło Wilkom na optymistyczne patrzenie w kierunku rewanżu, zwłaszcza, ze ci na własnym torze dobrze sobie ostatnio radzili. Na ten mecz obowiązywały również bilety i karnety ze spotkania Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra. zakupić można było również bilety-cegiełki. Nabycie takiego biletu pomoże zmniejszyć straty krośnieńskiego klubu za porażkę walkowerem i konieczność zapłaty kar dla klubu z Zielonej Góry oraz do PZM. 

Wilki Krosno
Fot. Wilki Krosno

Niestety dzisiejszy rewanżowy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy „Wilkami” a „Diabłami” został odwołany z powodu niekorzystnych warunków torowych po opadach deszczu. W Krośnie od rana panowały bardzo trudne warunki pogodowe, a nad miastem przetoczyła się wnet burza z gradem. Początkowo mecz przeniesiono na późniejszą godzinę (20:00), ale ostatecznie spotkanie zostało odwołane i przeniesione na najbliższą niedzielę, 14 sierpnia na godzinę 18:00. Jak poinformował klub, wszystkie bilety zachowują ważność.

Przełożenie meczu jest dobrą wiadomością dla przyjezdnych, którzy będą mogli skorzystać z usług Kima Nilssona, który dziś nie mógłby wystartować, ponieważ nabawił się urazu w trakcie meczu ligi szwedzkiej. 

Fot. Wilki Krosno

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×