Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużlowiec potępia hejterów. „Trudno jest przejść obojętnie”

Żużlowiec
Fot. Jakub Malec

Autor: Dawid Ociepa

Żużlowiec potępia zachowanie kibiców. „Trudno jest przejść obojętnie”

Texom Stal Rzeszów przegrała swój mecz 11. kolejki 2. Ligi Żużlowej przeciwko Optibet Lokomotivowi Daugavpils. Marcin Nowak nie wystąpił w nim najlepiej, zdobywając 3 „oczka” z bonusem. Widocznie rozsierdziło to kibiców, gdyż po meczu opublikował on emocjonalny post, w którym punktuje zachowanie żużlowych fanów.

Grzegorz Zengota szczęśliwy po zwycięstwie nad Spartą “Dla takich chwil warto żyć”

60 sekund. Tyle średnio trwa jeden mój bieg. A Tobie ile zajmuje napisanie jednego komentarza w Internecie? – czytamy na profilu Marcina Nowaka. Czytając hejt wylewający się na mnie i na moją drużynę trudno jest przejść obojętnie koło słów napisanych przez ludzi siedzących przed laptopem czy telefonem.

W poście padło jeszcze dużo cierpkich słów w kierunku kibiców, przelewających swoje negatywne emocje w internetowe komentarze. Całość posta Marcina Nowaka poniżej.

Trudno się dziwić emocjom żużlowca Stali. Zapewne nasi wszyscy czytelnicy zdają sobie sprawę z tego, jak złośliwe mogą być komentarze, czy wiadomości od sfrustrowanych sympatyków. Chcą wyładować w ten sposób negatywne emocje. Nie zdają sobie jednak sobie z tego sprawy, że nie trzeba powiedzieć czegoś w cztery oczy, aby kogoś urazić.

Słabszy występ Marcina Nowaka był wyjątkiem od reguły w obecnym sezonie. 28-latek w indywidualnej klasyfikacji 2. Ligi Żużlowej zajmuje aktualnie 8. miejsce ze średnią biegopunktową 2,116. Jest tym samym drugim najlepszym żużlowcem swojej drużyny.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *