Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Grzegorz Zengota szczęśliwy po zwycięstwie nad Spartą „Dla takich chwil warto żyć”

Zengota
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Grzegorz Zengota szczęśliwy po zwycięstwie nad Spartą „Dla takich chwil warto żyć”

W piątkowym meczu PGE Ekstraligi, w którym Fogo Unia Leszno niespodziewanie pokonała niepokonaną dotąd Betard Spartę Wrocław, po raz kolejny świetnie zaprezentował Grzegorz Zengota. Polak przez całe spotkanie był szybki na dystansie, dając swojej drużynie bardzo cenne punkty.

Dojdzie do wymiany Lebiediew – Przedpełski!?

Zengota w swoich mediach społecznościowych opublikował film, w którym wypowiedział się on na temat spotkania. 34-latek mówił, że radość nie opuszcza ich po tym meczu, szczególnie że przez cały sezon zmagali się oni z problemami, i widać ich szczęście na torze, jak i poza nim. Polak dodał, że takie chwile jak wygrana ze Spartą i GKM-em są warte naprawdę wiele.

Cieszymy się z tego zwycięstwa, bo wszyscy wiemy, w jakiej sytuacji byliśmy i jak trudno ten sezon było przejechać, i takie zwycięstwo, jak dzisiaj czy z Grudziądzem, to radość jest naprawdę niebywała, i to widać myślę, że na torze, jak i ta radość, która płynie zaraz po wyścigu, jak przeżywamy to razem z kibicami, to jest coś pięknego, dla takich chwil warto żyć i mam nadzieję, że ten „Smok” nasz będzie się wypełniał jeszcze bardziej z każdym kolejnym spotkaniem” – mówił Grzegorz Zengota.

Dla Zengoty powrót po kontuzji jest naprawdę udany, w meczu z Grudziądzem pojechał po dwucyfrową liczbę punktów, a w spotkaniu ze Spartą bliski był powtórzenia tego wyczynu, zdobywając 9 punktów, co nie zmienia faktu, że zawodnik pojechał bardzo dobry mecz.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *