Żużel - Best Speedway Tv

Żużlowe "El Classico", Unia VS Sparta [AWIZOWANE] | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużlowe “El Classico”, Unia VS Sparta [AWIZOWANE]

Żużlowe

Żużlowe “El Classico”, Unia VS Sparta [AWIZOWANE]

Na zakończenie pierwszej serii spotkań ćwierćfinałowych PGE Ekstraligi FOGO Unia Leszno podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław. Czeka nas zatem kolejne w tym sezonie “El Classico”. Oba zespoły awizowały swoje najmocniejsze ogniwa.
Emil Sajfutdinov VS Bartosz Zmarzlik, czyli pojedynek Apatora z Motorem [AWIZOWANE]

Podopieczni Piotra Barona, co prawda przegrali ostatni mecz fazy zasadniczej w Krośnie, ale widać było, że wynik tam był sprawą drugorzędną i postanowili w większości wyścigów jechać juniorami. Teraz przyjdzie im się mierzyć z Wrocławiem. W składzie nie doszło do żadnych zmian. Miejscami zamienili się jedynie juniorzy. Pod “14” pojedzie Antoni Mencel, a pod “15” Damian Ratajczak

Sparta względem wczorajszego przegranego spotkania przeciwko Platinum Motorowi Lublin dokonała tylko kosmetycznych zmian. Po numerem jeden znalazł się Piotr Pawlicki, który zamienił się miejscem z Taiem Woffindenem. Swoimi pozycjami zamienili się też Kevin Małkiewicz z Bartłomiejem Kowalskim.

FOGO Unia Leszno — Betard Sparta Wrocław, niedziela, 13.08, godzina 19:15, transmisja CANAL+ Sports 5 bądź CANAL+ ONLINE

Awizowane składy:

Leszno:

9. Bartosz Smektała

10. Janusz Kołodziej

Reklamy

11. Chris Holder

12. Jaimon Lidsey

13. Grzegorz Zengota

14. Antoni Mencel

15. Damian Ratajczak

Wrocław:

  1. Piotr Pawlicki

2. Daniel Bewley

3. Artem Łaguta

4. Tai Woffinden

5. Maciej Janowski

6. Bartłomiej Kowalski

7. Kevin Małkiewicz

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×