Żużel - Best Speedway Tv

Żużlowa reprezentacja Polski poleci na zgrupowanie, wiemy gdzie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
reprezentacja

Żużlowa reprezentacja Polski poleci na zgrupowanie, wiemy gdzie!

Żużlowa reprezentacja Polski poleci na zgrupowanie, wiemy gdzie!

Polska reprezentacja żużlowa powraca do tradycji wyjazdu na obóz przedsezonowy. Na samym początku lutego najlepsi polscy seniorzy i juniorzy wylecą na Maltę. W tym malowniczym kraju zawodnicy potrenują oraz przede wszystkim spędzą wspólnie czas w ramach integracji drużynowej.

Trener o transferze Oskara Fajfera do Stali Gorzów!

Obozy przedsezonowe w drużynach żużlowych to przede wszystkim okazja do lepszego poznania się i spędzenia ze sobą trochę czasu poza torem. Z reguły drużyny klubowe, jak i narodowa korzystały z zimowej aury i udawały się w polskie góry. Dzięki temu była możliwość pojeżdżenia na nartach biegowych, górskich spacerów oraz treningów na sali. W przypadku wylotu na Maltę zawodnicy mogą spodziewać się nieco innych atrakcji. Kilka wspólnie spędzonych dni to jednak przede wszystkim czas na integrację całej grupy.

Powołania do żużlowej reprezentacji Polski na sezon 2023 od Rafała Dobruckiego otrzymali: Patryk Dudek, Maciej Janowski, Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Dominik Kubera, Jakub Miśkowiak, Kacper Woryna, Szymon Woźniak oraz Bartosz Zmarzlik. Z kolei o sukcesy w zawodach młodzieżowych w biało-czerwonych barwach powalczą: Mateusz Cierniak, Bartłomiej Kowalski, Krzysztof Lewandowski, Kacper Pludra, Wiktor Przyjemski, Damian Ratajczak.

Seniorska reprezentacja będzie miała za zadanie zmazać plamę z sezonu 2022, kiedy zakończyli turniej Speedway of Nations daleko poza podium. W 2023 roku powraca znany wszystkim Drużynowy Puchar Świata, który nasi rodacy zdominowali w XXI wieku. Format Speedway of Nations będzie w zbliżającym się sezonie pozostawiony rywalizacji młodzieżowców. Miejmy nadzieję, że kilka dni treningu i dobrej zabawy na Malcie pomogą w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot.

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×