Żużel - Best Speedway Tv

Trener o transferze Oskara Fajfera do Stali Gorzów! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Trener o transferze

Trener o transferze Oskara Fajfera do Stali Gorzów!

Trener o transferze Oskara Fajfera do Stali Gorzów!

Stanisław Chomski podczas pierwszego w tym roku Magazynu Best Speedway TV opowiedział nam o kulisach okienka transferowego Stali Gorzów, a także o samym transferze Oskara Fajfera, który przenosi się do najlepszej ligi świata z rodzimego Startu Gniezno, w którym to spędził cztery ostatnie sezony. Teraz jak sam mówi, przyszedł czas na podejmowanie nowych wyzwań i ponowną próbę sił w PGE Ekstralidze w której ostatnio startował w 2015 roku jako junior w barwach toruńskich aniołów.

Wyjazd do Finlandii i kto będzie kapitanem Stali Gorzów?

W tym samym czasie kiedy Oskar próbował swoich sił w Ekstralidze jako młodzieżowiec trenerem ekipy z Torunia był właśnie Stanisław Chomski który opowiedział nam o tym jak wspomina tego zawodnika z tamtych czasów.

-Jest to zawodnik którego poznałem będąc jeszcze trenerem w Toruniu, kiedy był młodzieżowcem ale już wtedy był bardzo dojrzałym zawodnikiem, co prawda nie przekładało się to zawsze na wynik na torze jakby on tego chciał, ale ma on tą chęć rozwoju w sporcie, sięgania po coraz większe wyzwania i na pewno ta Ekstraliga go nie przerasta.

Wiadomym jest że niełatwo będzie wejść Fajferowi do Ekstraligi nie tylko ze względu na samą ligę lecz wiele osób przypisuje mu zadanie zastąpienia Mistrza Świata- Bartosza Zmarzlika.

-To był taki okres czasu w którym sami wiemy jak się toczyła karuzela transferowa która praktycznie się odbywała dużo wcześniej, i w momencie którym klamka zapadła ze Bartek od nas odejdzie to tych zawodników na rynku praktycznie nie było, a tym jednym z ciekawszych zawodników i mającym duże chęci sprawdzenia się w Ekstralidze był właśnie Oskar Fajfer.

Doświadczony trener podkreśla także różnicę pomiędzy eWinner 1.Ligą a Ekstraligą i jak sam mówi liderom na tym niższym szczeblu rozgrywkowym jest dużo łatwiej zdobywać wysoką ilość punktów, natomiast w PGE Ekstralidze jak sam mówi każdy może wygrać i przegrać z każdym.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Patrycja Sobiech

Reklamy


Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×