Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Znane wyniki badań Kołodzieja. Czeka go operacja

żużel
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

438101937 414406611468952 8646289639228523248 n 1

Żużel. Znane wyniki badań Kołodzieja. Czeka go operacja

Janusz Kołodziej zaliczył upadek w meczu przeciwko ZOOleszcz GKM Grudziądz. Zawodnik zapoznał się z nawierzchnią po ataku Jaimona Lidseya w dwunastym wyścigu. Początkowo wydawało się, że nie będzie to brzemienne w skutkach, ale po kilku minutach zaczęły napływać informację o podejrzeniu złamania ręki. Teraz już poznaliśmy oficjalną diagnozę.

Janusz Kołodziej jest już po badaniach. Kapitan Fogo Unii Leszno doznał zwichnięcia stawu ramiennego ze złamaniem guzka większego. W poniedziałek zawodnik przejdzie operację w Koninie. Na ten moment trudno określić, ile zajmie powrót Janusza na tor. Kapitanie, jesteśmy z Tobą! Życzymy dużo BYCZEGO zdrowia i szybkiego powrotu na tor” – przekazał klub na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Ewentualna dłuższa pauza Kołodzieja byłaby fatalną informacją dla całej leszczyńskiej drużyny. Wiadomo, że zawodnik jest liderem „Byków” i bez niego trudno będzie o jakiekolwiek punkty w PGE Ekstralidze. Z pewnością ominie go wyjazdowe spotkanie we Wrocławiu zaplanowane na 17 maja. W tym miesiącu leszczynian czekają jeszcze dwa trudne mecze z drużynami z Lublina oraz Gorzowa. O punkty w tych przypadkach i tak byłoby niezwykle trudno. Zobaczymy, ile potrwa przerwa kapitana Unii.

Żużel
Fot. Czarny Productions
Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *