Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Podejrzenie złamania u Kołodzieja! Musiał wycofać się z zawodów

żużel
Fot. Unia Leszno

Autor: Jakub Bielak

438101937 414406611468952 8646289639228523248 n 1

Żużel. Podejrzenie złamania u Kołodzieja! Musiał wycofać się z zawodów

Fogo Unia Leszno przegrała wyjazdowy mecz w Grudziądzu. Najgorsze dla gości jest jednak to, że w biegu dwunastym na tor upadł Janusz Kołodziej. Niestety redakcja Eleven Sports przekazała niepokojące informacje o jego stanie zdrowia.

W dwunastym wyścigu Janusz Kołodziej prowadził przed Jaimonem Lidseyem, Kevinem Małkiewiczem oraz Damianem Ratajczakiem. Australijczyk w barwach ZOOleszcz GKM-u Grudziądz zaatakował lidera Unii na wejściu w ostatni łuk. Niestety zawodnik gospodarzy „zabrał” ze sobą nogę Kołodzieja i ten upadł na tor. Sędzia wykluczył z biegu Lidseya, wskutek czego to Janusz Kołodziej zapisał przy swoim nazwisku trzy punkty. Niestety jednak przy zawodniku długo przebywały służby medyczne.

Po paru minutach okazało się, że u doświadczonego zawodnika jest podejrzenie złamania lewej ręki. Takie informacje przekazała redakcja Eleven Sports, która prowadziła transmisję ze spotkania. Potem w obrazku telewizyjnym widzieliśmy lidera Unii już z usztywnioną lewą kończyną.

Kontuzja Janusza Kołodzieja będzie fatalną informacją dla Fogo Unii Leszno. Nie dość, że leszczynianie przegrywają dziś na terenie jednego z głównych rywali w walce o utrzymanie, mogą na domiar złego stracić swojego kluczowego zawodnika na kilka następnych spotkań.

Żużel
Fot. Czarny Productions
Janusza Kołodzieja
Fot. Czarny Productions


Dołąćz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *