Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Wyjadą na tor lada chwila. Będą pierwsi

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Wyjadą na tor lada chwila. Będą pierwsi

Texom Stal Rzeszów może być pierwszą drużyną w Polsce, która wyjedzie na swój domowy obiekt. Na Podkarpaciu mają w planach zrobić to niesamowicie wcześnie, bo już w sobotę, 24 lutego.

O planach rzeszowskiej Stali menedżer Paweł Piskorz w swoich mediach społecznościowych wspominał już jakiś czas temu, wysyłając kibicom sygnały, że na torze już trwają prace, które mają na celu umożliwić wyjazd już w końcówce lutego. Teraz okazuje się, że jeśli pogoda w piątek okaże się łaskawa, to w sobotę już na 100% motocykle zawarczą na stadionie beniaminka Metalkas 2. Ekstraligi.

Gęba uśmiechnięta, bo już w sobotę pierwszy trening na naszym torze. Trening w lutym? A jednak” – tak podpisał swoje zdjęcie na Instastory Paweł Piskorz.

Jeśli jutro (czyli w piątek – dop.red.) wszystkie prace przy torze przebiegną ok i nie spadnie deszcz to pierwszy trening w sobotę o 11:00” – dopisał potem menedżer.

Gdy zerkniemy na prognozy pogody, w piątek słońca w Rzeszowie nie będzie, jednak poza porannymi małymi opadami powinno być bez deszczu. Jeśli tor przetrwa do godziny dwunastej w odpowiednim stanie, a potem zostaną na nim jeszcze zorganizowane dodatkowe prace, faktycznie jutro możemy już oglądać zdjęcia zawodników Texom Stali na motocyklach.

PIskorzzz
Fot. Jakub Malec
rzeszzow
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *