Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Walka na końcu tabeli. Grupa Azoty Unia Tarnów – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz [ZAPOWIEDŹ]

żużel
Fot. Unia.Tarnów.pl

Autor: Patrycja Kowalczuk

Żużel. Walka na końcu tabeli. Grupa Azoty Unia Tarnów – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz [ZAPOWIEDŹ]

Już dzisiaj o 17:00 spotkanie pomiędzy najsłabszymi drużynami w 2. Lidze Żużlowej. Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na swoim stadionie Metalikę Recykling Kolejarz Rawicz. Kto zgarnie trzy punkty? Czy może tak jak ostatnio nastąpi podział punktów?

Żużel. Nadchodzi bój o trzecie miejsce. Lwy odkują się na trudnym terenie w Gorzowie? [ZAPOWIEDŹ]

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem. Obie drużyny zajmują ostatnie miejsca w tabeli i mają po tyle samo punktów, po 5. O obecnej pozycji tych drużyn w tabeli decydują małe punkty, których mniej straciła Unia.

Dwa ostatnie spotkania w wykonaniu Tarnowa to wygrana oraz przegrana. Mecz wyjazdowy z Lokomotiv zakończył się wygraną Unii, w stosunku 37:41. Bardzo dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu Paweł Miesiąc, który zdobył 10 punktów. Natomiast domowy mecz z Gnieznem zakończył się dla gospodarzy dwupunktową przegraną.

Dla drużyny z Rawicza dwa ostanie spotkania zakończyły się porażką. Na własnym torze zostali pokonani przez zawodników z Piły. Nie dali im też rady na wyjeździe, przez co całą pulę zgarnęła Polonia. W domowym meczu najlepiej zaprezentował się Damian Baliński, który przywiózł 13 punktów.

Kto będzie miał powody do zadowolenia po meczu w Tarnowie – Unia czy Kolejarz? A może tak jak ostatnio nastąpi podział punktów? Czy któraś drużyna zgarnie punkt bonusowy? Odpowiedź na te pytania już dzisiaj o 17:00.

Składy awizowane:

GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW:
9. Rene Bach
10. Marko Levishyn
11. Matic Ivacic
12. Paweł Miesiąc
13. Ernest Koza
14.
15. Daniel Klima

METALIKA RECYKLING KOLEJARZ RAWICZ:
1. Kacper Klimek
2. Patryk Nater
3. Jye Etheridge
4. Ryan Douglas
5.
6. Franciszek Majewski
7. Błażej Wypiór

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *