Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. W lutym odbędzie się mecz towarzyski USA kontra Reszta Świata. Pojadą znane twarze z Europy

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. W lutym odbędzie się mecz towarzyski USA kontra Reszta Świata. Pojadą znane twarze z Europy

Podczas przerwy między sezonowej w Europie żużlowcy decydują się na wiele aktywności. Niektórzy chcą w spokoju przygotowywać się do sezonu, a inni z kolei preferują jazdę na innych kontynentach. Wśród kierunków występuje nie tylko Australia czy Argentyna, ale również USA, gdzie w lutym odbędzie się specjalne wydarzenie.

10 lutego w Bakersfield odbędzie się mecz USA kontra Reszta Świata. W drużynie złożonej z zawodników innych narodowości będziemy mogli zobaczyć twarze znane nam z polskich torów. Swój udział w imprezie potwierdzili już bowiem Daniel Bewley, Tom Brennan, a Polakiem, który pojedzie w tamtym meczu, będzie na pewno Paweł Trześniewski. Całość składów zostanie oficjalnie ogłoszona w najbliższym czasie.

Dla zawodników takich jak Bewley czy Brennan będzie to szansa na szybsze rozpoczęcie sezonu, gdyż już lekko ponad miesiąc później rozpoczną oni jazdy w Europie. Taki kontakt z motocyklem może być również pomocny przy początkach, kiedy mało kto jest w swojej optymalnej dyspozycji z racji na brak jazdy.

Wybrzeże
Fot. Roman Biliński
Daniel Bewley
Fot. Taylor Lanning

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *