Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. W Częstochowie już na torze! Szkoleniowiec Włókniarza skorzystał z pięknej pogody

żużel
Fot. Michał Świącik/Facebook

Autor: Redakcja

Żużel. W Częstochowie już na torze! Szkoleniowiec Włókniarza skorzystał z pięknej pogody


Za 1,5 miesiąca zacznie się nowy sezon żużlowy w Polsce, i zespoły są teraz bardzo ajęte przygotowaniami.. W Częstochowie już testowano tor, a na torze Lwów pojawił się ulubieniec kibiców, Sebastian Ułamek.

Chociaż oficjalne treningi na motocyklach jeszcze się nie zaczęły, to już teraz niektórzy żużlowcy nie mogą się doczekać, aby wrócić na tor. Sebastian Ułamek, będący teraz opiekunem młodszych zawodników, pokazał, że nadal ma chęć do jazdy.

– Czy pamiętacie, jak Sebastian Ułamek, legenda częstochowskiego żużla, oczarowywał nas swoimi akrobatycznymi ewolucjami na torze? W piękny, słoneczny piątek, nie mogąc oprzeć się urokowi pogody, Sebastian postanowił przypomnieć sobie te chwile i wybrał się na częstochowski tor. Jego motocykl znów zaryczał, przecinając tę samą ścieżkę, po której kiedyś ścigał się z najlepszymi. – napisał prezes Tauron Włókniarz Częstochowa, Michał Świącik.

Warto zaznaczyć, że zespół biało-zielonych jeszcze ma zgrupowanie w Calpe przed rozpoczęciem sezonu 2024. Choć skład zespołu się nie zmienił zbyt wiele, to w sztabie szkoleniowym doszło do istotnych zmian. Dołączyli Janusz Ślączka oraz Piotr Mikołajczak.

Włókniarzu
Fot. Paweł Wilczyński
371847669 10227732607234992 1197091828511087888 n
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *