Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. UFO wylądowało na stadionie Polonii Bydgoszcz

żużel
Fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Autor: Jakub Bielak

Żużel. UFO wylądowało na stadionie Polonii Bydgoszcz

Już w najbliższy weekend po żużlowych torach w całej Polsce będą jeździć zawodnicy, którzy w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych rozpoczną ściganie o punkty. Na kilka dni przed startem sezonu w Bydgoszczy zamiast motocyklów żużlowych „wylądował” jednak niezidentyfikowany obiekt kosmiczny.

Klub z województwa kujawsko-pomorskiego w ciekawy sposób poinformował o przedłużeniu współpracy z jednym ze sponsorów. Chodzi o firmę Kapral-Car, a więc Stację Demontażu Pojazdów. „Nie tylko samochody czy sprzęty budowlane są mile widziane, ale także i statki kosmiczne! Nawet słynne UFO, które widziano pod Bydgoszczą ostatecznie wylądowało na ich lawecie. Motto firmy brzmi „Zezłomujemy wszystkie pojazdy, nawet ufo” – napisano w poście na profilu klubu.

Już w najbliższy weekend okaże się, czy żużlowcy miejscowej Polonii będą na torze również prezentowali kosmiczną dyspozycję. Jeden z głównych kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi otworzy sezon w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 14:00. Do Bydgoszczy przyjedzie Arged Malesa Ostrów, a starcie obu drużyn można spokojnie nazwać hitem całych rozgrywek.

ufo zuzel
Fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz
uffoo
Fot. Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *