Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Sensacyjny ruch! Torunianin poprowadzi Polonię Bydgoszcz

Żużel
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Sensacyjny ruch! Torunianin poprowadzi Polonię Bydgoszcz

Tomasz Bajerski w sezonie 2024 poprowadzi drużynę Polonii Bydgoszcz. Jest to o tyle zaskakujący ruch, że menedżer jest rodowitym torunianinem, a dobrze wiemy, że w Bydgoszczy tacy zawodnicy czy też szkoleniowcy nie są pozytywnie odbierani przez kibiców.

Bajerski w sezonie 2023 prowadził beniaminka 1. Ligi Żużlowej, PSŻ Poznań. Po nieudanym początku sezonu został jednak zwolniony. Było jednak jasne, że przed nowym sezonem ustawi się po niego kolejka chętnych. To w końcu uznane nazwisko na rynku. Według wielu kibiców Tomasz Bajerski jest jednym z najlepszych w swoim fachu, jednak ostatnie lata jego kariery nie były do końca udane.

Zmienić się to może w sezonie 2024. Z naszych informacji Bajerski jest już nowym menedżerem Polonii Bydgoszcz. „Gryfy” chcą w końcu poważnie zawalczyć o PGE Ekstraligę. 48-latek wydaje się być niemal idealnym kandydatem. Jedyny problem polega na tym, że pochodzi on z Torunia i jest wychowankiem Apatora. Rywalizacja bydgosko-toruńska jest gorąca i kibice nie darzą się nawzajem sympatią. W przypadku złych wyników drużyny, z pewnością fani Polonii nie daliby zapomnieć Bajerskiemu o tym fakcie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *