Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Polonia Bydgoszcz oficjalnie z kolejnym zawodnikiem. Bydgoszczanie mają nowego lidera

żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Polonia Bydgoszcz oficjalnie ogłasza kolejnego zawodnika. Bydgoszczanie mają nowego lidera

Po zakończeniu tegorocznego sezonu Polonia Bydgoszcz miała kłopot. Z drużyny odszedł Wiktor Przyjemski, czyli zdecydowanie najlepszy zawodnik bydgoszczan. W Bydgoszczy udało się jednak przeprowadzić małą rewolucję kadrową. Dzisiaj oficjalnie dowiedzieliśmy się o transferze nowego zawodnika.

W poniedziałek w swoich mediach społecznościowych Krzysztof Buczkowski przekazał, że w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz. O tych przenosinach mówiło się już od jakiegoś czasu, a sam zawodnik potwierdził je nawet w wywiadzie dla Canal+ podczas finałowego starcia 1. Ligi Żużlowej. Kibice musieli jednak czekać na oficjalne potwierdzenie ponad miesiąc.

Polonia Bydgoszcz w swoim składzie ma teraz oprócz Buczkowskiego, Andreasa Lyagera, Tima Soerensena, Mateusza Szczepaniaka, Kaia Huckenbecka, a także Franciszka Karczewskiego. Nic więc dziwnego, że obecnie wyrastają na jednego z faworytów do awansu na najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce. Czy im się to uda? Przekonamy się w nadchodzącej kampanii.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *