Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Toromistrz odesłany na trybuny! „Widocznie przyjechał wybitny specjalista”

toromistrz
Fot. Jakub Malec

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Toromistrz odesłany na trybuny! „Widocznie przyjechał wybitny specjalista”

Texom Stal Rzeszów toczy pojedynek z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Spotkanie było zagrożone, ponieważ przed meczem na Podkarpaciu trwały opady deszczu. W Rzeszowie zrobiło się nerwowo, a wszystkie prace od pewnego momentu prowadził komisarz toru.

Toromistrz miejscowej Stali został odesłany na trybuny, co wywołało bardzo nerwową reakcję prezesa miejscowego klubu, Michała Drymajło. Powiedział on, co sądzi o sytuacji w rozmowie na antenie Canal+Sport 5.

Tutaj jest taka niezrozumiała decyzja. Obydwie drużyny są przeciwne pracom, jakie prowadzi komisarz toru. Nasz toromistrz musi iść na trybuny. Widocznie przyjechał jakiś wybitny specjalista od spraw przygotowania toru i zobaczymy, jak tor się będzie teraz zachowywać — powiedział prezes.

Sternik rzeszowskiego klubu uważa, że prace prowadzone przez komisarza nie poprawiały stanu nawierzchni, a wręcz przeciwnie, tylko go pogarszały.

Bardziej psujemy tor, niż go naprawiamy. Jednak mam nadzieję, że to jest jakiś wybitny specjalista, od którego się jeszcze wiele nauczymy i może rzeczywiście ma rację, ale to zobaczymy w trakcie zawodów — mówił ironicznie Drymajło.

W tym momencie nie ręczę za to, jak on się będzie zachowywać. Całą odpowiedzialność wziął komisarz — dodał prezes.

Pierwsza seria startów odbyła się bez żadnych przeszkód, a zawodnicy pokazali ładne ściganie. Relację LIVE możecie śledzić tutaj.

Żużel
Fot. Jakub Malec
Stali Rzeszów
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *