Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Sparta uderza w Motor Lublin! Wrocławianie dołożą się do biletów swoim kibicom! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Sparta uderza w Motor Lublin! Wrocławianie dołożą się do biletów swoim kibicom!

Żużel

Żużel. Sparta uderza w Motor Lublin! Wrocławianie dołożą się do biletów swoim kibicom!

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy z meczów wielkiego finału PGE Ekstraligi. W Lublinie miejscowy Motor podejmie osłabioną brakiem 2 zawodników drużynę Betard Sparty Wrocław. Dzisiaj wrocławski klub uderzył w lubelski zespół.

Na swoim profilu na Facebooku Sparta Wrocław poinformowała o harmonogramie sprzedaży biletów na starcie w Lublinie w kasach biletowych przy Stadionie Olimpijskim. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że organizator zawodów, czyli Motor Lublin przewidział ceny wejściówek w wysokości 90 złotych. Wrocławianie na to odpowiedzieli, że taki koszt odbiega od standardów, do których przyzwyczajeni są kibice z Wrocławia, więc dołożą się do biletów, a fani będą mogli je nabyć za 60 złotych.

Taki gest ze strony wrocławskiego klubu jest czymś wyjątkowym i z pewnością kibice docenią fakt obniżenia kosztów wejściówek i dopłacenie za nie przez Spartę. Z drugiej strony przytyk w kierunku Motoru Lublin jest tutaj bardzo widoczny i zobaczymy, czy doczekamy się odpowiedzi ze strony Lublinian.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×