Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Skandaliczne zachowanie kibiców Apatora w Grudziądzu "Poszedł w ruch gaz łzawiący" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Skandaliczne zachowanie kibiców Apatora w Grudziądzu “Poszedł w ruch gaz łzawiący”

Żużel
Spis treści

Żużel. Skandaliczne zachowanie kibiców Apatora w Grudziądzu “Poszedł w ruch gaz łzawiący”

Niezbyt przyjemne sceny ujrzeliśmy we wczorajszym spotkaniu pomiędzy ZOOleszcz GKM-em Grudziądz a For Nature Solutions Apatorem KS Toruń. Gospodarze, choć wygrali całe spotkanie 50:40, to dzisiejszego dnia opublikowali nieprzyjemne zdjęcia z sektora gości, w którym to wydarzyły się skandaliczne rzeczy.

Kacper Pludra -“Każdy może zacząć się nas bać”

W przerwie pomiędzy biegami dwunastym, a trzynastym awarii uległa maszyna startowa i byliśmy świadkami dłuższej przerwy związanej z naprawą urządzenia. Podczas oczekiwania na wznowienie zawodów, kibice z Torunia postanowili zniszczyć krzesełka znajdujące się w “klatce” i rzucać je w kierunku toru, na co musiała zainterweniować policja, używając gazu łzawiącego.

– Poszedł w ruch gaz łzawiący, kordon policji jest w gotowości – powiedział na antenie Canal+ Sport, Łukasz Benz.

Całe spotkanie udało się jednak dokończyć, a ostatecznie ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał For Nature Solutions Apator KS Toruń 50:40, dopisując przy tym dwa oczka do ligowej tabeli i opuszczając ostatnie miejsce na rzecz Cellfast Wilków Krosno.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×