Żużel - Best Speedway Tv

Kacper Pludra -"Każdy może zacząć się nas bać" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kacper Pludra -“Każdy może zacząć się nas bać”

Stal Gorzów
Spis treści

Kacper Pludra -“Każdy może zacząć się nas bać”

W trakcie niedzielnego meczu derbowego pomiędzy GKM-em Grudziądz, a Apatorem Toruń, zawodnicy drużyny gospodarzy po raz kolejny byli bardzo dobrze dysponowani i poprowadzili oni, podobnie jak w meczu z Motorem Lublin, swoją drużynę do zwycięstwa. Wysłali tym samym sygnał, że są w stanie walczyć u siebie z każdą ekipą i wysokie zwycięstwo z koziołkami nie było przypadkiem.

Patryk Dudek o swoim występie w Grudziądzu -“Nie było dzisiaj frajdy z jazdy, kompletnie”

Kacper Pludra w wywiadzie dla Canal+ zapytany został czy pozostałe drużyny ligi mogą zacząć sie ich bać, na co junior gospodarzy odpowiedział, że pokazali już w spotkaniach z Motorem i Spartą swoją siłę. Zażegnali oni gorszy okres i wszyscy znaleźli optymalną formę i wszyscy mogą zacząć się bać GKM-u.

-“Myślę, że pokazujemy to już od meczów z Lublinem i Wrocławiem, że jesteśmy silną drużyną wszyscy znaleźliśmy tą optymalną formę i każdy może zacząć się nas bać.”– Powiedział w wywiadzie dla Canal+.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×