Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. ROW zdradził transfer Polonii Bydgoszcz?

żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Żużel. ROW zdradził transfer Polonii Bydgoszcz?

ROW Rybnik, podobnie jak wiele innych klubów, zimową przerwę wykorzystuje do tego, by przedstawić swoim kibicom ligowych rywali przed startem rozgrywek. W artykule dotyczącym Polonii Bydgoszcz widnieje informacja o nowym menedżerze drużyny, który jednak nie został jeszcze ogłoszony.

Bajerski w Bydgoszczy?

W tekście na klubowej stronie row.rybnik.com.pl poświęconym analizie drużyny Abramczyk Polonii Bydgoszcz widnieje zdanie „Jakby tego było mało, Polonia do składu dołożyła trenera Tomasza Bajerskiego, który ma już na koncie dwa awanse, jeden z PSŻ Poznań do pierwszej ligi, drugi z Apatorem Toruń do PGE Ekstraligi„.

Przedstawiciele rybnickiego klubu przekazali więc tę informację, jakby była ona zupełną oczywistością i faktem powszechnie znanym. Problem w tym, że Polonia jeszcze nie ogłosiła podpisania umowy z nowym menedżerem na sezon 2024. Można zatem powiedzieć, że media klubowe z Rybnika nieco wyprzedziły bydgoszczan i przedstawili tę niespodziankę całej Polsce.

Oficjalne informacje niebawem

Oficjalne ogłoszenia dotyczące przyszłości Tomasza Bajerskiego powinny zostać opublikowane w najbliższych dniach – być może jeszcze w styczniu, a może na początku lutego. W niedawnej rozmowie z Jackiem Dreczką w podcaście „Mówi się żużel” sam zainteresowany przyznał, że już niedługo wszystko będzie jasne.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz najprawdopodobniej pozyskała więc uznane nazwisko na rynku menedżerskim/trenerskim. Tomasz Bajerski rzeczywiście ma już w swoim CV awanse do wyższych lig i bydgoszczanie z pewnością liczą na powtórkę z rozrywki w ich przypadku. Kolorytu transferowi dodaje fakt, że 48-latek jest rodowitym torunianinem, więc podejmie on pracę u rywala zza miedzy.

Polonia 1
Fot. Sonia Kaps
Bajerski
Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×