Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Radość z wysokiej wygranej! W międzyczasie próby innych ustawień w motocyklach. Mistrz Polski bawił się w meczu ligowym

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Best Speedway Tv

Żużel. Radość z wysokiej wygranej! W międzyczasie próby innych ustawień w motocyklach. Mistrz Polski bawił się w meczu ligowym

W drugiej rundzie spotkania, Orlen Oil Motor Lublin zmierzył się z Apatorem Toruń. Na początku zapowiadało się na pogrom ze strony Mistrzów Polski. W drugiej połowie zawodów obudzili się przyjezdni i zaczęli odrabiać punkty, mimo to spotkanie zakończyło się 16 punktową przewagą gospodarzy.

O początku zawodów i jego dalszej części opowiedział menadżer Mistrzów Polski. Jacek Ziółkowski — w dalszej części zawodów jechaliśmy spokojnie i staraliśmy się utrzymać przewagę, a nawet ja powiększyć. Cóż kolejna trzeci wygrana i będziemy się starali, aby się, aby nie skończyło się to szybko, chociaż wiemy ze poszczególne mecze będą na pewno trudne i na pewno najbliższy mecz w Częstochowie. No cóż, takie zawody, taka mocna liga — podsumował menadżer Mistrzów Polski.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

Następnie dodał parę słów o zawodnikach z Torunia i podkreślił znaczenie lidera Emila Sajfutdinowa — Jak się dużo prowadzi, to zawodnicy starają się sprawdzić inne ustawienia i nie zawsze one wychodzą dobrze. Należy pamiętać, że zawodnicy z Torunia, że to nie są zawodnicy, którzy zdali wczoraj licencje i próbują nowych ustawień i jak znajdą ustawienia i wyjdą ze startu, to nie jest tak łatwo ich wyminąć, zwłaszcza Emil miał dzisiaj znakomite zawody i dobre biegi miał Robert Lambert jak i Patryk Dudek, także udało się wygrać dość wysoko i z tego się cieszymy. – dodając na koniec rozmowy.

Następnym rywalem Orlen Oil Motor Lublin będzie spotkanie w Częstochowie w ramach 4. kolejki PGE Ekstraligi. Spotkanie to może być jednym z bardziej wymagających dla Mistrzów Polski w sezonie i może okazać się prawdziwym hitem kolejki. Przypomnijmy, że w zeszłym roku gospodarze przegrali 36 do 54 z aktualnymi Mistrzami Polski na żużlu.

c67d71de 5e13 4bd4 9a8b c17b21f4a055
Fot. Kazimierz Kożuch
żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *