Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Prezes zatrzymany przez policję. Ogromne kłopoty Kolejarza Rawicz

żużel
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Prezes zatrzymany przez policję. Ogromne kłopoty Kolejarza Rawicz

Ostatnio sporo mówiło się o tym, że w Rawiczu wszyscy walczą, aby Kolejarz jednak wystartował w nadchodzącym sezonie Krajowej Ligi Żużlowej. Teraz jednak sytuacja się trochę skomplikowała, bowiem nie wiadomo, co dalej z prezesem klubu.

Jak przekazał portalowi WP SportoweFakty rzecznik Prokuratury Regionalnej w Łodzi, Sławomir K. miał zostać zatrzymany przez policję. Biznesmenowi zostały postawione zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Wszystko ma związek ze śledztwem w sprawie obrotu śmieciami. Przypomnijmy, że Metalika Recycling firma założona przez działacza rawickiego klubu zajmuje się sortowaniem śmieci i skupem złomu. Sławomir K. najbliższe miesiące ma spędzić w areszcie.

– Mogę potwierdzić, że Sławomir K. został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Prokurator przedstawił mu zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz poświadczenie nieprawdy w dokumentach, w zakresie dotyczącym odpadami. Do zatrzymania doszło w związku ze śledztwem dotyczącym gospodarki odpadami. W tym momencie z uwagi na dobro śledztwa nic więcej nie mogę powiedzieć – powiedział prokurator Krzysztof Bukowiecki, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Łodzi dla WP SportoweFakty.

W takim przypadku sytuacja statu Rawicza w Krajowej Lidze Żużlowej stanęło pod jeszcze większym znakiem zapytania. Jak dalej potoczy się sprawa biznesmena? Przekonamy się w przyszłości.

Kolejarza Rawicz
Fot. Czarny Productions
Kolejarz Rawicz
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *