Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Prezes Fogo Unii Leszno, Piotr Rusiecki: Zdrowia, uśmiechu i wspaniałych momentów na stadionie Smoczyka

Prezes Unii Leszno
fot. Czarny Productions

Autor: Redakcja

Żużel. Prezes Fogo Unii Leszno, Piotr Rusiecki: Zdrowia, uśmiechu i wspaniałych momentów na stadionie Smoczyka

Czego życzyłby drużynie i kibicom w tym 2024 roku prezes Fogo Unii Leszno Piotr Rusiecki? – Potrzebujemy tego szczęścia sportowego i zdrowotnego – odpowiada sternik leszczyńskich Byków dla elka.pl

Chyba wszyscy fani Fogo Unii zgodzą się, że to był ciężki rok ze względu na kontuzje, które doskwierały drużynie bardziej niż większości zespołów w ekstralidze. Nadzieja, że teraz ten pechowy okres się skończył i w 2024 roku sytuacja będzie zupełnie odmienna pod tym względem.

– Na papierze na pewno nie jesteśmy faworytem rozgrywek, dwie drużyny swoją mocą zdecydowanie odstają od reszty. Pozostałe, moim zdaniem, walczyć będą o miejsca od trzeciego do ósmego – przyznaje prezes Fogo Unii Piotr Rusiecki dla elka.pl – Bardzo liczę na zdobycze punktowe naszych juniorów, którzy z roku na rok mają coraz więcej żużlowego doświadczenia.


Nie zapominajmy, że niedawno Fogo Unia Leszno została przyznana licencja do udziału w ekstralidze, a oficjalny start sezonu zaplanowano na 6 kwietnia podczas Memoriału im. Alfreda Smoczyka. Przed tym wydarzeniem czekają nas jeszcze kilka towarzyskich spotkań

– Z okazji Świąt życzę wszystkim zdrowia, szczęścia i uśmiechu na twarzy, bo jak będzie uśmiech, to znaczy, że cała reszta będzie ok. Do zobaczenia na stadionie Smoczyka. Myślę, że czeka nas bardzo fajny, ekscytujący sezon – mówi sternik leszczyńskich Byków Piotr Rusiecki.

343880380 781076446962255 7132545445116690075 n
Fot. Czarny Productions
Żużel
Fot. Czarny Productions

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *