Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Poznaliśmy rywali Stali Rzeszów w meczach sparingowych. W jednym starcie dwóch mistrzów świata

żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Poznaliśmy rywali Stali Rzeszów w meczach sparingowych. W jednym starcie dwóch mistrzów świata

Zakończyło się listopadowe okienko transferowe. Do startu następnego sezonu pozostaje więc jeszcze dużo czasu, który zawodnicy spędzą na odpoczynku, a także przygotowując się do przyszłorocznej kampanii. Mimo tego, że jeszcze nie poznaliśmy pełnej stawki 2. Ligi Żużlowej, Stal Rzeszów już poinformowała kibiców o początku sezonu.

Sparingowe derby i starcie z mistrzem Polski

Rzeszowianie w swoich mediach społecznościowych poinformowali kibiców już o tym, z kim zmierzą się w meczach towarzyskich przed startem sezonu ligowego. Na przełomie marca i kwietnia, kiedy kampania powoli będzie się rozpoczynać, Stal zmierzy się ze swoim derbowym rywalem, Unią Tarnów, a także, co najważniejsze, z Motorem Lublin. Po raz kolejny dojdzie więc do starcia Nickiego Pedersena z Bartoszem Zmarzlikiem, co może być równocześnie jednym z ostatnich ich starć na polskiej ziemi.

Stal Rzeszów
Fot. Jakub Malec

Informowanie już na tak wczesnym etapie przerwy międzysezonowej jest bardzo ciekawym ruchem ze strony beniaminka Speedway 2. Ekstraligi. Na pewno w Rzeszowie panuje spora ekscytacja związana z awansem na zaplecze najlepszej żużlowej ligi świata, a także z powrotem trzykrotnego mistrza świata Nickiego Pedersena.

mistrz
Fot. Jakub Malec

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×