Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. Poznaliśmy gościa nowego odcinka podcastu „Mówi się żużel”. Premiera w środę

Żużel
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Poznaliśmy gościa nowego odcinka podcastu „Mówi się żużel”. Premiera w środę

Sezon żużlowy już dawno za nami. Teraz przed kibicami sportu żużlowego miesiące oczekiwania na nowe otwarcie rozgrywek w 2024 roku. Czas ten fanom może umilić podcast tworzony przez Jacka Dreczkę pt. „Mówi się Żużel”, gdzie rozmawia on z różnymi gośćmi z żużlowego świata. Dziś dowiedzieliśmy się, kto będzie rozmówcom prezentera w najnowszym odcinku.

W 5 epizodzie drugiego sezonu „Mówi się Żużel” kibice będą mogli posłuchać rozmowy z Przemysławem Pawlickim, zawodnikiem Falubazu Zielona Góra, który w minionym sezonie prezentował się bardzo dobrze. Jak dowiedzieliśmy się z zapowiedzi opublikowanej przez Jacka Dręczkę, rozmawiali oni razem między innymi o bulimii wychowanka Unii Leszno, będącej dla niego problemem w pewnym okresie jego kariery.

– To nie była może zaawansowana jakaś bulimia, ale doszło do momentu takiego, że gdzieś tam często chodziłem do toalety i nawet podczas zawodów potrafiłem pójść zwymiotować, ale to przez to, że często to robiłem – mówił w podcaście „Mówi się Żużel” Pawlicki.

Cały odcinek zostanie opublikowany w środę o godzinie 19:00, a kibice będą mogli odsłuchać go za darmo w serwisach YouTube, Spotify, Apple Podcasts oraz Google Podcasts. Gorąco zachęcamy wszystkich kibiców do odsłuchu.

Gislaved
Fot. Natalia Gotter

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *