Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Poznaliśmy ceny biletów na IMP w Łodzi! Stadion może pękać w szwach | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Poznaliśmy ceny biletów na IMP w Łodzi! Stadion może pękać w szwach

Żużel

Żużel. Poznaliśmy ceny biletów na IMP w Łodzi! Stadion może pękać w szwach

Początkowo owiana już złą sławą trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Polski miała odbyć się w Krośnie, jednak przez skandal związany z torem nie doszła ona do skutku. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że ostateczne rozstrzygnięcia w walce o Mistrzostwo Polski odbędą się w Łodzi na tamtejszej Moto Arenie.

Apator w centrum uwagi! Jest odpowiedź!

Zawody zaplanowano na 4 września, a start zawodów o godzinie 19:00. W czwartek poznaliśmy cenę biletów, które już niebawem trafią do sprzedaży, jak poinformował na spotkaniu dla mediów prezes łódzkiego Orła, Witold Skrzydlewski. Wejściówki kosztować będą 30 złotych, co jest zachęcającą ceną dla kibiców żużla z Łodzi, a także z innych żużlowych miast naszego kraju.

W poniedziałek 4 września możemy się spodziewać wypełnionego stadionu w Łodzi, co na meczach ligowych Orła nie jest częstym obrazkiem. W obliczu utrzymania łodzian w 1. Lidze Żużlowej i rozgrywania, tak dużej imprezy jak IMP w tym mieście, istnieje szansa na to? że żużel w Łodzi stanie się bardziej popularny.

Fot. Własna

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×