Przejdź do treści
Aktualności

Żużel. Piękne zachowanie Andersa Thomsena

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Piękne zachowanie Andersa Thomsena

Okres świąt Bożego Narodzenia jest dla wielu czasem szczególnym, kiedy ludzie wzajemnie obdarowują się prezentami. Na taką akcję zdecydował się jeden z liderów Stali Gorzów, który postanowił wesprzeć ją w ciężkiej walce.

Anders Thomsen przed Bożym Narodzeniem, w trakcie pobytu w Polsce, odwiedził swoją kibickę. Dziewczynka walczy ze złośliwym nowotworem mózgu, a w bardzo trudnym dla niej czasie, odwiedził ją jej idol, wręczając prezenty i przekazując słowa wsparcia.

Wielu kibiców widzi w sportowcach swoich bohaterów. Czasami nie dostrzegamy, że Ci najwięksi mieszkają tuż obok nas. W ostatnim tygodniu miałem ogromną przyjemność odwiedzić moją wierną fankę oraz kibica Stali Gorzów – Malwinę. Malwina przeszła trudną operację. Walczy z rakiem mózgu. W tym trudnym czasie skorzystałem z możliwości, żeby ją odwiedzić i wręczyć prezent od Anders Thomsen. Malwina bądź dzielna! Wierzę, że wygrasz ten najważniejszy w życiu wyścig – możemy przeczytać w poście Duńczyka na Facebooku.

Postawa Andersa Thomsena może być wzorem i przykładem dla wielu. Wizyta duńskiego żużlowca może pomóc również samej dziewczynce, której na pewno odwiedziny idola dodały otuchy.

MAAS 240623 65
Fot. Marta Astachow
352564212 10227269615420486 7715822555657072253 n
Fot. Paweł Wilczyński

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *