`; paragraph.insertAdjacentHTML('afterend', adCode); });
Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Paluch skomentował nowe kevlary Stali. „Trzeba było wprowadzić coś nowego”

Żużel
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Paluch skomentował nowe kevlary Stali. „Trzeba było wprowadzić coś nowego”

Oskar Paluch to niezwykle utalentowany zawodnik i lider formacji młodzieżowej Stali Gorzów. 17-latek w tym roku wystartuje w swoim trzecim sezonie w PGE Ekstralidze. Tuż przed nim wypowiedział się na temat swojego teamu, a także skomentował nową kolorystykę kevlarów swojej drużyny.

Team Oskara Palucha

Urodzony w 2006 roku zawodnik co ciekawe ma w swoim teamie dwóch mechaników, którzy również są dość młodzi. Średnią wieku podnosi zdecydowanie ojciec zawodnika, Piotr Paluch. Choć obecnie to już nie Piotr, a Oskar siedzi na motocyklu, to junior Stali przyznaje, że nadal jego ojciec często ma rację w spornych kwestiach.

Jeśli chodzi o sam team, to jest mój tata, Eryk i Oliwier. Mój tata jest starszy, Eryk ma 24 lata, Oliwier 18. Więc dosyć młody team. Tata jest tym starszym, co wszystko tam trzyma. Przede wszystkim jest to taka osoba, że wszystko widzi od zewnątrz, spoza toru. On wszystko obserwuje i daje wskazówki, co zrobić. Jest taką chłodną głową. Wszystko podtrzymuje. Mówi, co zrobić, jakie błędy na torze, on jest taką osobą, która dużo mi podpowiada […] To jest normalne, że czasem ja inaczej uważam, tata inaczej, ale bardzo często, w 80% wychodzi, że tata miał rację, ale pod wpływem emocji się nieraz sprzeczamy – mówi Paluch w programie „Autorozmowni”.

Kevlary Stali Gorzów „eleganckie”

Nowe kombinezony zaprojektowane przez gorzowski klub na sezon 2024 wywołały sporo kontrowersji. Nie ma co ukrywać, że większości kibiców kojarzą się one ze strojami Orlen Oil Motoru Lublin. W Gorzowie postanowiono odejść od klasycznego zestawienia żółto-niebieskiego. Tym razem na kevlarze zdecydowanie dominuje granat, a żółć pozostała już niemal w całości jedynie na trybunach „Jancarza”.

Mi osobiście się podobają. Są one takie bardzo z klasą moim zdaniem. Też innym zawodnikom z naszego klubu się podobają. Są moim zdaniem bardzo eleganckie. Może nie ma w nich żółtego koloru, ale już szczerze mówiąc już chyba były wszystkie wzory możliwe z tym kolorem i trzeba było wprowadzić coś nowego. Mi się naprawdę podobają nowe kevlary. Myślę, że bardzo dobrze będziemy się w nich prezentować, ale to nie jest najważniejsze, najważniejsze jest to, co będziemy prezentować na torze – skomentował nowe barwy młody zawodnik Stali.

369603522 6747714841933161 5212554999328234255 n
Fot. Łukasz Wilk
Pech
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *