Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Olivier Buszkiewicz zdziwiony żółtą kartą - "zostawię to bez komentarza" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Olivier Buszkiewicz zdziwiony żółtą kartą – “zostawię to bez komentarza”

Żużel

Żużel. Olivier Buszkiewicz zdziwiony żółtą kartą – “zostawię to bez komentarza”

Mecz pomiędzy Enea Falubaz Zielona Góra a Abramczyk Polonia Bydgoszcz dostarczył wielu emocji kibicom obu drużyn, jednak to zawodnicy gospodarzy pokazali się z lepszej strony w tym spotkaniu. W całym meczu było sporo mijanek na trasie, jak i również kilka upadków. 

Falubaz pokonuje u siebie Polonię 50-40! Nie obyło się bez kontrowersji! [RELACJA]

W biegu 12 ambitną walkę stoczyli Olivier Buszkiwicz i Michał Curzytek w wyścigu o 1 punkt. Walka była tak ambitna, że na wyjściu z drugiego łuku Olivier Buszkiewicz, podjeżdżając pod Curzytka, wywiózł go, Curzytek nie odpuszczając, zakładał się na zawodnika Polonii, Olivier, widząc to, że junior Falubazu nie odpuszcza, docisnął go do płotu, nie zostawiając miejsca. Po czym zawodnik zahaczył o bandę i upadł w tym samym miejscu co rok temu Adrian Miedziński, tracąc przytomność.

Olivier Buszkiewicz, komentując całe zajście, przyznał, że to jego wina przed kamerami c+ Sport 5, podczas wywiadu – każdy może to inaczej odebrać, wjechałem ostro. Taki jest ten sport. Jak widać tutaj, delikatnie Michał się na mnie kładł. Wiadomo, chciałem przed niego wjechać, ale Michał nie odpuścił. Sędzia podjął taka, a nie inna decyzje i nie mam pretensji. – komentował zawodnik

Żółta karta to słuszna decyzja, czy przesada- a to pierwsze słyszę. – odparł zawodnik. Na co prowadzący rozmowę poinformował go o tym, że dostał kartkę. – Tak, dostałeś żółtą kartkę, przekazał prowadzący- a, to zostawię bez komentarza. – odparł młody zawodnik Enea Falubazu Zielona Góra.

fot. Arek Siwek

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×