Przejdź do treści
Aktualności/Na Żywo

Żużel na żywo, relacja Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff

Żużel na żywo
Fot. Taylor Lanning

Autor: Redakcja

Żużel na żywo, relacja Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii. 8. runda zmagań o tytuł Mistrza Świata na Żużlu – czas start! [ZAPOWIEDŹ]

NrZawodnik12345P1P2FSumaMiejsce
1Leon Madsena30020515
2Steve Worrall00012316
3Max Fricke13301087
4Andrzej Lebiediew20113710
5Kim Nilsson31121196
6Daniel Bewley0313T79
7Maciej Janowski10311613
8Martin Vaculik2220323111
9Tai Woffinden321w614
10Jason Doyle22W12711
11Patryk Dudek02330088
12Robert Lambert113331125
13Fredrik Lindgrenw322230124
14Mikkel Michelsen31002612
15Bartosz Zmarzlik2122131113
16Jack Holder1323322122
R1Anders RoweD
R2Jason Edwards

GRAND PRIX CARDIFF WYGRYWA MARTIN VACULIK, DRUGI JACK HOLDER A TRZECI BARTOSZ ZMARZLIK

FINAŁ

helmet yellowFredrik Lindgren – 0
helmet redBartosz Zmarzlik – 1
helmet white Martin Vaculik – 3
helmet blueJack Holder – 2

PÓŁFINAŁ 2

helmet yellowPatryk Dudek – 0
helmet redMartin Vaculik – 2
helmet white Bartosz Zmarzlik – 3
helmet blueRobert Lambert – 1

PÓŁFINAŁ 1

helmet yellowFredrik Lindgren – 3
helmet redJack Holder – 2
helmet white Max Fricke – 0
helmet blueKim Nilsson – 1

Bieg 20

helmet yellowAndrzej Lebiediew – 3
helmet redKim Nilsson – 1
helmet white Patryk Dudek – 0
helmet blueMikkel Michelsen – 2

Bieg 19

helmet yellowDaniel Bewley – T Jason Edwards – 0
helmet redMax Fricke – 1
helmet white Fredrik Lindgren – 2
helmet blueRobert Lambert – 3

Taśma Daniela Bewleya

Bieg 18

helmet yellowJack Holder – 3
helmet redTai Woffinden Anders Rowe – D
helmet white Maciej Janowski – 1
helmet blueSteve Worrall 2

Anders Rowe za Taia Woffindena, który nie jest zdolny do dalszej jazdy

Bieg 17

helmet yellowJason Doyle – 2
helmet redLeon Madsen – 0
helmet white Bartosz Zmarzlik – 1
helmet blueMartin Vaculik – 3

Równanie po czwartej serii startowej.

Bieg 16

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 2
helmet redTai Woffinden – W
helmet white Andrzej Lebiediew – 1
helmet blueDaniel Bewley – 3

Upadek Taia Woffindena na pierwszym łuku 3 okrążenia.

Bieg 15

helmet yellow Kim Nilsson – 2
helmet redJack Holder – 3
helmet white Jason Doyle  – 1
helmet blueMax Fricke – 0

Upadek Jasona Doyla na pierwszym łuku. Powtórka w pełnym składzie

Bieg 14

helmet yellowPatryk Dudek – 3
helmet redSteve Worrall – 1
helmet white Martin Vaculik – 0
helmet blueFredrik Lindgren – 2

Bieg 13

helmet yellowLeon Madsen – 2
helmet redMaciej Janowski – 1
helmet white Mikkel Michelsen – 0
helmet blueRobert Lambert – 3

Zaczynamy

Równanie toru po trzeciej serii startów.

Bieg 12

helmet yellowMaciej Janowski – 3
helmet redFredrik Lindgren – 2
helmet white Jason Doyle- U/W
helmet blueAndrzej Lebiediew – 1

Upadek Jasona Doyla na wyjściu z pierwszego łuku

Bieg 11

helmet yellowMikkel Michelsen – 0
helmet redMartin Vaculik – 2
helmet white Max Fricke – 3
helmet blueTai Woffinden – 1

Bieg 10

helmet yellowSteve Worrall – 0
helmet redRobert Lambert – 3
helmet white Bartosz Zmarzlik – 2
helmet blueKim Nilsson – 1

Bieg 9

helmet yellowPatryk Dudek – 3
helmet redDaniel Bewley – 1
helmet white Leon Madsen – 9
helmet blueJack Holder – 2

Zaczynamy!

Równanie toru po drugiej serii startów.

Jazda Dana Bewleya

Bieg 8

helmet yellowJack Holder – 3
helmet redAndrzej Lebiediew – 0
helmet white Robert Lambert – 1
helmet blueMartin Vaculik – 2

Bieg 7

helmet yellowMax Fricke – 3
helmet redPatryk Dudek – 2
helmet white Maciej Janowski – 0
helmet blueBartosz Zmarzlik – 1

Bieg 6

helmet yellowDaniel Bewley – 3
helmet redMikkel Michelsen – 1
helmet white Steve Worrall – 0
helmet blueJason Doyle – 2

Bieg 5

helmet yellowTai Woffinden – 2
helmet redFredrik Lindgren – 3
helmet white Kim Nilsson – 1
helmet blueLeon Madsen – 0

Równanie toru dobiegło końca i zaczynamy drugą serię startów.

Bieg 4

helmet yellowFredrik Lindgren – W
helmet redBartosz Zmarzlik – 2
helmet white Jack Holder – 1
helmet blueMikkel Michelsen – 3

Upadek Jacka Holdera na wyjściu z pierwszego łuku. Fredrik Lindgren wykluczony z powtórki

Bieg 3

helmet yellowRobert Lambert – 1
helmet redPatryk Dudek – 0
helmet white Tai Woffinden – 3
helmet blueJason Doyle – 2

Bieg 2

helmet yellowMartin Vaculik – 2
helmet redKim Nilsson – 3
helmet white Daniel Bewley – 0
helmet blueMaciej Janowski – 1

Bieg 1

helmet yellow Andrzej Lebiediew – 2
helmet redLeon Madsen – 3
helmet white Max Fricke – 1
helmet blueSteve Worrall – 0

Upadek na pierwszym łuku Stevena Worralla. Powtórka w czwórkę

Koniec prezentacji i zaczynamy pierwszy wyścig zawodów FIM Speedway Grand Prix

B

RozgrywkiFIM SPEEDWAY GRAND PRIX
LokalizacjaWielka Brytania Cardiff
StadionPrincipality w Cardiff
Data i godzina02 Września 2023, 18:00

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *