Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Młodzieżowiec opuszcza zespół z Krosna

Żużel
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Jan Kamiński

Żużel. Młodzieżowiec opuszcza zespół z Krosna

Okres transferowy rozpoczął się już jakiś czas temu, nie dziwi więc, że zespoły z zaplecza Ekstraligi dokonują roszad w swoim składzie, by jak najlepiej przygotować się do walki o najwyższe cele. W Krośnie doszło do kilku roszad, najnowszym ruchem jest odejście Krzysztofa Sadurskiego, który w następnym sezonie będzie reprezentował inne barwy.

W minionym sezonie 20-letni zawodnik wystąpił we wszystkich 14 spotkaniach ekipy Wilków, notując przy tym średnią biegową na poziomie 1.120 punkta. Pomimo tego, że zespół Wilków Krosno ostatecznie spadł z ligi, to Krzysztof Sadurski mógł się cieszyć z odniesionego sukcesu. Wraz z innymi młodymi zawodnikami krośnian wygrał Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, będąc znaczącym elementem składu.

Teraz w jego życiu przyjdzie czas na zmianę otoczenia i barw, jakie będzie reprezentował na torze. Najprawdopodobniej będzie reprezentował barwy beniaminka z Zielonej Góry. Sam stoi przed wyzwaniem zaprezentowania pełni swoich umiejętności, gdyż wchodzi on w ostatni rok roli juniora. Do kibiców z Krosna przesyła natomiast jasną wiadomość, pisząc w swoich mediach społecznościowych „Dziękuję i nie mówię, żegnajcie, tylko do zobaczenia”.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *