Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Lider Stali Gorzów zostaje na kolejny sezon! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Lider Stali Gorzów zostaje na kolejny sezon!

Żużel

Żużel. Lider Stali Gorzów zostaje na kolejny sezon!

Jak podaje eska.pl Anders Thomsen jest już kolejnym zawodnikiem który będzie reprezentował barwy ebut.pl Stali Gorzów w następnym sezonie, wcześniej pewni swojego pozostania w drużynie na sezon 2024 byli: Martin Vaculik, Szymon Woźniak i Oskar Fajfer.

Zakontraktowanie Duńczyka to z pewnością bardzo duży sukces włodarzy Stali, gdyż chętnych na pozyskanie Thomsena z pewnością nie brakowało. Dużo w mediach mówiło się o sporym zainteresowaniu ze strony For Nature Solutions KS Apatora Toruń, który w tym sezonie spisuję się poniżej oczekiwań i klub ten z pewnością będzie szukał wzmocnień na giełdzie transferowej.

Wilki wciąż mogą liczyć na utrzymanie w PGE Ekstralidze?

Włodarze z Torunia będą musieli jednak zapomnieć o Andersie Thomsenie, który po twardych negocjacjach zostaję w Gorzowie, a według portalu eska.pl jedyną niewyjaśnioną kwestią pozostaje długość podpisanego kontraktu. Gorzowianom z pewnością marzy się aby lider zespołu podpisał jak najdłuższą umowę, patrząc na to jak szybko rozwija się Thomsen i jak dobrze radzi sobie w aktualnym sezonie. Przypomnijmy że aktualnie zajmuje on szóste miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników PGE Ekstraligi ze średnią 2,320 punktu na bieg i jest on najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem żółto-niebieskich w tym rankingu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×