Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Lider Stali Gorzów zostaje na kolejny sezon!

Żużel
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Kamil Tokarczyk

Żużel. Lider Stali Gorzów zostaje na kolejny sezon!

Jak podaje eska.pl Anders Thomsen jest już kolejnym zawodnikiem który będzie reprezentował barwy ebut.pl Stali Gorzów w następnym sezonie, wcześniej pewni swojego pozostania w drużynie na sezon 2024 byli: Martin Vaculik, Szymon Woźniak i Oskar Fajfer.

Zakontraktowanie Duńczyka to z pewnością bardzo duży sukces włodarzy Stali, gdyż chętnych na pozyskanie Thomsena z pewnością nie brakowało. Dużo w mediach mówiło się o sporym zainteresowaniu ze strony For Nature Solutions KS Apatora Toruń, który w tym sezonie spisuję się poniżej oczekiwań i klub ten z pewnością będzie szukał wzmocnień na giełdzie transferowej.

Wilki wciąż mogą liczyć na utrzymanie w PGE Ekstralidze?

Włodarze z Torunia będą musieli jednak zapomnieć o Andersie Thomsenie, który po twardych negocjacjach zostaję w Gorzowie, a według portalu eska.pl jedyną niewyjaśnioną kwestią pozostaje długość podpisanego kontraktu. Gorzowianom z pewnością marzy się aby lider zespołu podpisał jak najdłuższą umowę, patrząc na to jak szybko rozwija się Thomsen i jak dobrze radzi sobie w aktualnym sezonie. Przypomnijmy że aktualnie zajmuje on szóste miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników PGE Ekstraligi ze średnią 2,320 punktu na bieg i jest on najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem żółto-niebieskich w tym rankingu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *