Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Legenda osobiście dogląda treningów. Klucz do awansu?

żużel
Fot. Roman Biliński

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Legenda osobiście dogląda treningów. Klucz do awansu?

Hans Nielsen jest menedżerem Enea Polonii Piła w sezonie 2024. Zatrudnienie legendy sportu żużlowego to niewątpliwie ogromny sukces działaczy, zwłaszcza że klub rywalizuje na najniższym szczeblu rozgrywek. Duńczyk angażuje się w pracę i dogląda swoich podopiecznych na przedsezonowych treningach.

64-latek jest obecny w Pile i bierze udział w treningach drużyny na domowym torze przed pierwszymi sparingami. Jak informuje portal polskizuzel.pl Duńczyk już od kilku dni jest w Polsce i jeździ ze swoją drużyną po całym kraju. Był obecny na zajęciach w Bydgoszczy, Rawiczu, aż w końcu można było wyjechać na domowy owal. Na zajęciach podpowiada szczególnie młodym zawodnikom. Dla każdego z nich wskazówki od wielkiego mistrza są bezcenne.

„Dobry pierwszy trening w Pile wczoraj. Wszyscy w formie i gotowi do jazdy. Dziś sparing w Pile o 15 z Łodzią” – poinformował Hans Nielsen za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Pilanie sumiennie przygotowują się do sezonu mimo, że nadal nieznany jest oficjalny skład Krajowej Ligi Żużlowej. Swoją gotowość do jazdy zgłosiła Unia Tarnów, jednak nadal czekamy na potwierdzenie do startów Speedway Kraków.

Nielsen
Fot. Roman Biliński
Nielsen 2
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *