Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kto się przełamie, czyli Grupa Azoty Unia Tarnów-Enea Polonia Piła [zapowiedź] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kto się przełamie, czyli Grupa Azoty Unia Tarnów-Enea Polonia Piła [zapowiedź]

Żużel

Żużel. Kto się przełamie, czyli Grupa Azoty Unia Tarnów-Enea Polonia Piła [zapowiedź]

Kto zgarnie pierwsze punkty w sezonie ? Tak można by było rozpocząć zapowiedź tego spotkania. Oba zespoły objechały dotąd po dwa mecze i oba te spotkania przegrały. Kto do tego meczu przystąpi w lepszych humorach prawdopodobnie nikt. Tarnowianie jak i pilanie ulegli w tych dwóch meczach z tymi samymi rywalami, czyli Rzeszowem i Opolem.

Drużyna z Wielkopolski przyjedzie do ,,Jaskółczego Gniazda” w dobrej formie na początku sezonu Arturem  Mroczką. Na szanse debiutu w pilskich barwach będzie miał Timi Salonen. Kibice pilskiej drużyny na pewno liczą na dobrą formę Olega Michailowa, który nie mógł uznać za udany debiut swój występ w meczu z Opolem.

Unia Tarnów i Polonia Piła odkryły kartya

Drużyna gospodarzy bez wątpienia inaczej widziała swój początek sezonu, tak jak w Opolu jeszcze ekipa z Tarnowa powalczyła to u siebie poległa dosyć znacząco w derbach z Rzeszowem. Kibice na pewno zadowoleni są z formy Rene Bacha natomiast bardzo jak na razie bynajmniej rozczarowuje Ernest Koza i na jego przebudzenie na pewno liczą w klubie z Tarnowa.

Emocji w Tarnowie w  sobotnie późne popołudnie nie powinno zabraknąć, kto dopisze sobie dwa duże punkty do ligowej tabeli albo padnie remis, o tym dowiemy się po meczu. Początek spotkania godz. 17.00

Awizowane składy:

Grupa Azoty Unia Tarnów:
9. Oskar Bober
10. Piotr Pióro
11. Ernest Koza
12.
13. Rene Bach
14. Mateusz Gzyl
15. William Drejer

Reklamy

Enea Polonia Piła:
1. Artur Mroczka
2. Oleg Michaiłow
3. Piotr Gryszpiński
4. Daniel Henderson
5. Timi Salonen
6. Kacper Szopa
7. Dan Gilkes

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×