Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa

Żużel. Kto się przełamie, czyli Grupa Azoty Unia Tarnów-Enea Polonia Piła [zapowiedź]

gdzie oglądać żużel w sobotę
fot. Paweł WIlczyńśki

Autor: Redakcja

Żużel. Kto się przełamie, czyli Grupa Azoty Unia Tarnów-Enea Polonia Piła [zapowiedź]

Kto zgarnie pierwsze punkty w sezonie ? Tak można by było rozpocząć zapowiedź tego spotkania. Oba zespoły objechały dotąd po dwa mecze i oba te spotkania przegrały. Kto do tego meczu przystąpi w lepszych humorach prawdopodobnie nikt. Tarnowianie jak i pilanie ulegli w tych dwóch meczach z tymi samymi rywalami, czyli Rzeszowem i Opolem.

Drużyna z Wielkopolski przyjedzie do ,,Jaskółczego Gniazda” w dobrej formie na początku sezonu Arturem  Mroczką. Na szanse debiutu w pilskich barwach będzie miał Timi Salonen. Kibice pilskiej drużyny na pewno liczą na dobrą formę Olega Michailowa, który nie mógł uznać za udany debiut swój występ w meczu z Opolem.

Unia Tarnów i Polonia Piła odkryły kartya

Drużyna gospodarzy bez wątpienia inaczej widziała swój początek sezonu, tak jak w Opolu jeszcze ekipa z Tarnowa powalczyła to u siebie poległa dosyć znacząco w derbach z Rzeszowem. Kibice na pewno zadowoleni są z formy Rene Bacha natomiast bardzo jak na razie bynajmniej rozczarowuje Ernest Koza i na jego przebudzenie na pewno liczą w klubie z Tarnowa.

Emocji w Tarnowie w  sobotnie późne popołudnie nie powinno zabraknąć, kto dopisze sobie dwa duże punkty do ligowej tabeli albo padnie remis, o tym dowiemy się po meczu. Początek spotkania godz. 17.00

Awizowane składy:

Grupa Azoty Unia Tarnów:
9. Oskar Bober
10. Piotr Pióro
11. Ernest Koza
12.
13. Rene Bach
14. Mateusz Gzyl
15. William Drejer

Enea Polonia Piła:
1. Artur Mroczka
2. Oleg Michaiłow
3. Piotr Gryszpiński
4. Daniel Henderson
5. Timi Salonen
6. Kacper Szopa
7. Dan Gilkes

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *