Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Konflikt klubu z dziennikarzem telewizyjnym trwa

żużel
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Konflikt klubu z dziennikarzem telewizyjnym trwa

We wtorkowe popołudnie dowiedzieliśmy, które kluby otrzymały licencję na starty w sezonie 2024, a które będą musiały jeszcze na nią trochę poczekać. Do klubów z tej pierwszej kategorii należy Energa Wybrzeże Gdańsk. Klub z północy Polski dostał zwykłą licencję z odstępstwem. dotyczącą modernizacji oświetlenia.

Otrzymali licencję zwykłą

Wielu taki obrót spraw może zaskakiwać. Od wielu tygodni w mediach mówi się bowiem o rzekomych problemach finansowych Wybrzeża. Szczegółowe informacje przekazywał dziennikarz Eleven Sports, Maciej Markowski. Pisał on na swoim koncie na portalu X o sporych zaległościach finansowych wobec zawodników za sezon 2023.

W obecnej sytuacji kibice zaczęli zadawać więc dziennikarzowi pytania, dlaczego Energa Wybrzeże otrzymało licencję zwykłą, skoro rzekomo mieli aż tyle zaległości do spłacenia. Maciej Markowski odpisał jednemu z nich.

Wybrzeze gdaa
Fot. Sonia Kaps

Dziennikarz Eleven Sports VS Energa Wybrzeże Gdańsk

Są dwie strony medalu. Zawodnicy wierzą, że cała kasa będzie, są ugody. Dobra informacja, że klub systematycznie spłaca należności. Bardzo późno, ale coś tam przelewa„.

Po raz kolejny w mediach społecznościowych komentatorowi Eleven Sports postanowił odpowiedzieć klub z Gdańska.

Panie Macieju, Jedyna ugoda jaka wchodzi w gę to ugoda z Panem na warunkach proponowanych wcześniej. Usunięcie postów, przeprosinu i 10 tys. zł na schronisko dla zwierząt. O innych ugodach nic nam nie wiadomo„. (pisownia oryginalna).

Jak widać, obie strony nadal nie mogą dojść do porozumienia i twardo trzymają się swoich stanowisk. Mamy więc do czynienia z typową sytuacją słowo przeciwko słowu. Dziennikarz Eleven Sports jest pewny informacji, których zasięgnął i absolutnie się z nich nie wycofuje. Klub z kolei nai ugiął się pod medialnymi naciskami i nadal podtrzymuje, że sytuacja finansowa jest w jak najlepszym porządku.

Gdanskie wybrzeze
Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

2 odpowiedzi do “Żużel. Konflikt klubu z dziennikarzem telewizyjnym trwa

  1. Pismaki piszą srty6na zamówienie ❗❗❗Co roku jątrzy się
    na temat Wybrzeża.Ktoś macza w tym swoje brudne paluchy ❗A i tak co roku GKS startuje 👍❗🇱🇺🇱🇺🇱🇺

  2. Pismaki piszą artykuły na zamówienie ❗❗❗Co roku jątrzy się
    na temat Wybrzeża.Ktoś macza w tym swoje brudne paluchy ❗A i tak co roku GKS startuje 👍❗🇱🇺🇱🇺🇱🇺

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *