Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Komentarz ze szpitala nt. Patricka Hansena. "Będzie wymagał rehabilitacji" | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Komentarz ze szpitala nt. Patricka Hansena. “Będzie wymagał rehabilitacji”

Żużel

Żużel. Komentarz ze szpitala nt. Patricka Hansena. “Będzie wymagał rehabilitacji”

Wczorajsze spotkanie pomiędzy drużynami Arged Malesy Ostrów oraz ROW-u Rybnik zakończyło się fatalnie dla Patricka Hansena. Jeździec drużyny przyjezdnej zaliczył poważny upadek i został przewieziony do szpitala. Pierwsze wieści były mrożące krew w żyłach – Duńczyk bowiem miał zaburzenia czucia w nogach.

Patrick Hansen przekazał najnowsze wieści kibicom

Kilkanaście godzin po całym wydarzeniu głos w sprawie zawodnika rybnickiego ROW-u na łamach Gazety Wyborczej zabrał rzecznik szpitala w Kaliszu, gdzie trafił Hansen.

Zawodnika przywieziono do nas w sobotę o godzinie 18:45. Prosto ze szpitalnego oddziału ratunkowego pojechał na blok operacyjny. Do późnych godzin nocnych był operowany. Zajmował się tym osobiście kierownik oddziału neurochirurgicznego Wiesław Skowroński. Nastąpiła wyraźna poprawa. Pacjent trafił do nas bez czucia w nogach. Po operacji czucie wróciło i zawodnik rusza nogami.

Wszystko wskazuje na to, że Patrick Hansen uniknął najgorszego i będzie w stanie wrócić do zdrowia. Jak podkreśla rzecznik placówki szpitalnej w Kaliszu, z pewnością będzie on jednak potrzebował czasu, a przede wszystkim porządnej rehabilitacji.

Pacjent potrzebuje czasu, by dojść do siebie. Leczenie trwa, będzie wymagał rehabilitacji.

Wypadek Hansena połączył środowisko żużlowe. W sytuacjach takich jak ta nie liczą się barwy klubowe. Wszyscy – kibice, dziennikarze i koledzy z toru – trzymają kciuki, aby Duńczyk wrócił do pełnej sprawności.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×