Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Kolega z drużyny atakuje Grzegorza Walaska, a ten przeprasza. Czy klub wyciągnie konsekwencje?

PSŻ Poznań
Fot. Sonia Kaps

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Kolega z drużyny atakuje Grzegorza Walaska, a ten przeprasza. Czy klub wyciągnie konsekwencje?

Do skandalicznego zdarzenia doszło podczas spotkania w Zielonej Górze. Jadący w barwach przyjezdnej drużyny Arged Malesy Ostrów Grzegorz Walasek po jednym z biegów miał ogromne pretensje do młodszego kolegi z drużyny, Jakuba Krawczyka. Doświadczony zawodnik uderzył swojego kolegę w kask i obejrzał za to zachowanie czerwoną kartkę od arbitra spotkania.

Martin Vaculik komplementuje Motor Lublin “Naprawdę chłopacy tutaj niesamowicie jadą”

Grzegorz Walasek po spotkaniu skrytykował nie tylko jazdę młodzieżowca, ale również trenera Mariusza Staszewskiego, który rzekomo za wszelką cenę stawia na młodych zawodników, a to nie zawsze popłaca. Do słów Walaska na jednej z grup ostrowskich kibiców odniósł się Oliver Bernzton, a więc inny zawodnik Arged Malesy Ostrów. Szwed podgrzał atmosferę.

Pozostałych siedmiu zawodników nie ma problemu z atmosferą czy współpracą z trenerem, więc mamy jeden element układanki, który nie rozmawia, nie pomaga, ani nie dziękuje kibicom po meczach. Ty mi powiedz, co jest nie tak… – tak napisał w mediach społecznościowych Berntzon.

Kibice z Ostrowa domagają się reakcji klubu na niedzielne wydarzenia. Część z nich uważa, że Walasek powinien zostać odsunięty od składu.

Po raz kolejny do całej sprawy, tym razem również za pośrednictwem mediów społecznościowych, odniósł się Grzegorz Walasek. Polak przeprasza za swoje zachowanie i zapewnia kibiców, że nadal zależy mu na występach w barwach 1-ligowej Arged Malesy Ostrów.

obraz 2023 07 03 145457124
Źródło; Facebook/Grzegorz Walasek

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *