Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Kibice Falubazu oczekują na koniec remontu stadionu

Żużel
Fot. Falubaz Zielona Góra/Facebook

Autor: Redakcja

Żużel. Kibice Falubazu oczekują na koniec remontu stadionu


Kibice Falubazu z Zielonej Góry są ciekawi, czy remont stadionu będzie gotowy na czas. Widzą dużo prac idących wokół toru. Nowe maszyny i trybuny są budowane od podstaw, co może wzbudzać niepokój. Ale wykonawca zapewnia, że wszystko będzie gotowe przed rozpoczęciem sezonu w PGE Ekstralidze. a zdjęciach w mediach społecznościowychh można było zauważyć, że prace mogą się opóźnić, ale firma budowlana zapewnia, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Co więcej, tor jest już prawie gotowy do pierwszego treningu. Jest naprawdę świetnie przygotowany! Toromistrzowie poświęcili wiele czasu, aby doprowadzić go do tego stanu. To zasługa ich ciężkiej pracy i zaangażowania. Zmiany są widoczne gołym okiem, a każdy może zobaczyć, jak tor staje się coraz lepszy.

Wydaje się, że prace idą dobrze i wszystko będzie gotowe na czas. Jednak kibice mają prawo być trochę niecierpliwi, ponieważ chcą być pewni, że ich ulubieni żużlowcy będą mieli odpowiednie warunki do treningu i rywalizacji. Mimo wszystko, trzymajmy kciuki za szybkie zakończenie remontu i udany sezon dla Falubazu!

Żużel
Fot. Marta Astachow
Finał
fot. Marta Astachow

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *