Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Niesportowe zachowanie! Junior pokazał środkowy palec!

Żużel

Autor: Redakcja

Żużel. Niesportowe zachowanie! Junior pokazał środkowy palec!

Omawiamy emocjonujące wydarzenie, które miało miejsce na gorącym toruńskim torze. Młody, pełen zapału zawodnik Bartosz Bańbor, junior zaskoczył wszystkich, pokazując środkowy palec w trakcie jednego z wyścigów.

Piotr Pawlicki mimo udanego odczuwa skutki odniesionej kontuzji “Wiadomo, że po trzech tygodniach od złamania ta kość nie jest w stu procentach zrośnięta”

Atmosfera była gorąca zarówno w dosłownym, jak i w przenośnym sensie. W trakcie biegu młodzieżowego młody Junior dał się ponieść emocją po tym jak Mateusz Affelt wywiózł zawodnika z Lublina, nagle pokazał środkowy palec w stronę zawodnika gospodarzy. Ten kontrowersyjny gest wzbudził wiele emocji i zainteresowania zarówno wśród fanów żużla, jak i opinii publicznej. Sędzia postanowił ukarać go żółtą kartką.

Incydent ten natychmiast stał się gorącym tematem na portalach społecznościowych oraz w mediach sportowych. Wielu widzów wyraziło swoje zdziwienie i oburzenie wobec zachowania Juniora, uważając je za nieodpowiednie i nieakceptowalne. Eksperci sportu żużlowego także wyrazili swoje zdanie na ten temat, podkreślając, że taki gest jest sprzeczny z duchem sportu fair play oraz może mieć negatywny wpływ na wizerunek zawodnika.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×