Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Jesper Knudsen przedłużył kontrakt z klubem z Rzeszowa!

żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Klaudia Waltoś

Żużel. Jesper Knudsen przedłużył kontrakt z klubem z Rzeszowa!

Jesper Knudsen to 19-letni Duńczyk, który jest częścią zespołu Texom Stali Rzeszów. Jeszcze przed startem sobotniego starcia zespołu z Podkarpacia, z przyjezdną Energią Wybrzeże Gdańsk, klub poinformował kibiców o przedłużenie kontraktu z Knudsenem. Jak się okazuję, Duńczyk będzie bronił biało-niebieskich barw aż do sezonu 2029!

  • Jesper Knudsen zostaje w Rzeszowie na kolejne 5 lat. W ostatnim tygodniu Jesper otrzymał duże wsparcie sprzętowe i mentalne od naszego klubu. Liczymy na jego dobre występy w naszych barwach – napisał rzeszowski zespół w mediach społecznościowych.

Zawodnik zadebiutował już w inauguracyjnym spotkaniu sezonu, gdy to z pozycji rezerwowego zastąpił słabo jadącego Mateusza Świdnickiego. Zawody zakończył z dorobkiem 4+1, co niestety w kolejnych meczach już się nie zdarzało. Knudsen notował bowiem bardzo wiele defektów i nieudanych biegów, a w meczu z Cellfast Wilkami Krosno stracił także jeden z motocykli w wyniku pożaru. Klub postanowił jednak mocno zainwestować w zawodnika, zapewniając mu nowy silnik i wsparcie psychologiczne.

Jest to dobry krok drużyny z Rzeszowa. Duńczyk jest dobrze rokującym zawodnikiem, który jeśli tylko nie notuje defektów, to potrafi zdobyć bardzo cenne punkty dla zespołu. W grze dalej pozostaje także Świdnicki, który będzie starał się o powrót na pozycję U24 w składzie Texom Stali Rzeszów.

441083890 957104059444574 2061142688092764152 n
Fot. Jakub Malec
texom stal rzeszów
Fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *