Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Jak wyglądały negocjacje z Jakubem Miśkowiakiem – „Nie jest tajemnicą, że przymiarki były już wcześniej”

żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Marcin Boroch

Żużel. Jak wyglądały negocjacje z Jakubem Miśkowiakiem – „Nie jest tajemnicą, że przymiarki były już wcześniej”

Naszym gościem Magazynu Best Speedway TV był obecny prezes ebut.pl Stali Gorzów, czyli Waldemar Sadowski. Jednym z tematów rozmowy był nowy nabytek klubu z województwa lubuskiego, Jakub Miśkowiak

Już przed rozpoczęciem okienka transferowego mówiło się o tym, że Jakub Miśkowiak najprawdopodobniej zasili szeregi ebut.pl Stali Gorzów, po tym jak Wiktor Jasiński odszedł do Speedway 2. Ekstraligi, zostając zawodnikiem Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Przepuszczenia te sprawdziły się, tym samym były Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 2021 roku dołączył do gorzowskiej Stali, opuszczając swój macierzysty klub. O negocjacjach z zawodnikiem w sprawie transfery w naszym Magazynie wypowiedział się prezes Stali Gorzów — Waldemar Sadowski

– Patrząc na czas, to negocjacje trochę trwały. Nie jest tajemnicą, że przymiarki do Kuby trwały już dużo wcześniej i kończyła się ona fiaskiem. Argumenty były proste, zrozumiałe, wręcz logiczne, stąd też nie było większego nacisku z naszej strony za mocnych, bo chodziło, że przejście w pierwszym sezonie na pozycje U-24 i jeszcze zmiana otoczenia, mogły spowodować to, że to zbyt dużo zmian, jak na jeden sezon i wtedy Jakub zdecydował, że zostaje w Częstochowie.

Podjęliśmy drugie rozmowy. W związku z tym, że byliśmy już po rozmowach wcześniej, to przebiegały one swoim rytmem, bez większej paniki. Kuba cały czas stawiał sprawę jasno, że musi się najpierw ze swoim byłym już prezesem porozmawiać, bo nie chce nic robić za jego plecami. Była to naprawdę uczciwe rozmowy zarówno, jeśli chodzi o przyszły klub jak i z tego co wiem, były klub.

Misiek
Fot. Jakub Malec
stal gorzoww
Fot. Paweł WIlczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

1 odpowiedź do “Żużel. Jak wyglądały negocjacje z Jakubem Miśkowiakiem – „Nie jest tajemnicą, że przymiarki były już wcześniej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *