Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Żużel. Skandal w Krośnie! IMP w Krośnie po raz kolejny odwołany

Wilki Krosno

Autor: Patrycja Kowalczuk

Żużel. Skandal w Krośnie! IMP w Krośnie po raz kolejny odwołany!

Wczoraj miał odbyć się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, jednak został odwołany ze względu na zły stan toru. Zawody przełożono na dzisiejszy wieczór, jednak i dzisiaj nie udało się rozegrać zawodów.

Żużel. Czy “zmęczeni” reprezentanci Polski będą gotowi na dzisiejszy 3. Finał IMP-u

Finał IMP miał zostać rozegrany dzisiejszego wieczora o godzinie 19. Kilka minut po planowanej godzinie rozpoczęcia zawodnicy wyjechali na próbę toru, podczas której upadek zaliczył Wiktor Jasiński. Żużlowcowi nic się nie stało, szybko wstał z toru i udał się do parku maszyn. Po próbie toru zawodnicy oraz jury spotkali się i podjęli decyzję o odwołaniu zawodów. O tym, że Finał IMP został odwołany zorientowaliśmy się oglądając obrazki z parku maszyn, gdzie mogliśmy zaobserwować jak teamy składają sprzęt.

Rafał Dobrcuki w kilku słowach przekazał stanowisko żużlowców, którzy stwierdzili, że tor w Krośnie nie nadaje się do jazdy. Po przejechaniu próby tory zawodnicy doszli do wniosku, że stan toru się pogorszył i jazda w czterech może być niebezpieczna.

Na tą chwilę nie wiadomo czy Finał IMP się w ogóle odbędzie, a jeżeli tak to kiedy. Nie jest również wiadome czy Krosno będzie nadal gospodarzem ostatniej rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski czy może zostanie wybrane inne miasto do rozegrania finału.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×