Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Wiemy co ze zdrowiem Franciszka Majewskiego! Na szczęście skończyło się na strachu | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Wiemy co ze zdrowiem Franciszka Majewskiego! Na szczęście skończyło się na strachu

Żużel

Żużel. Wiemy co ze zdrowiem Franciszka Majewskiego! Na szczęście skończyło się na strachu

Podczas piątkowego spotkania w Rzeszowie, gdzie miejscowa Stal podejmowała Kolejarza Rawicz, doszło do groźnego upadku jednego z zawodników gości. W biegu 6. junior Kolejarza, Franciszek Majewski zanotował groźny upadek, po którym zabrany został do szpitala na badania.

Czy Betard Sparta postawi kropkę nad i? Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno [ZAPOWIEDŹ]

U Majewskiego podejrzewano złamanie nogi, jednak po wstępnych badaniach, taka kontuzja była mało prawdopodobna. W sobotę Kolejarz Rawicz na w swoich mediach społecznościowych poinformował, że młodzieżowiec przeszedł dalsze badania i na całe szczęście możliwość uszkodzenia kości została wykluczona, a w jego przypadku skończyło się jedynie na strachu.

Informacja o tym, że z zawodnikiem Kolejarza jest wszystko w porządku, na pewno sprawiła ogromną ulgę nie tylko działaczom klubu z Rawicza, ale również klubom, które poważnie interesowały się zawodnikiem, w kontekście transferu, gdyż taka kontuzja mogłaby oznaczać przestój w karierze 16-latka. Na szczęście jednak nic z takich rzeczy nie miało miejsca i zawodnik może kontynuować jazdę w sezonie 2023.

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×