Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA/Wywiady

Żużel. “Dużo do poprawy, w jeździe przede wszystkim” – junior Motoru ocenia swój występ w piątkowym meczu

Bartosz Bańbor
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Patrycja Kowalczuk

Żużel. “Dużo do poprawy, w jeździe przede wszystkim” – junior Motoru ocenia swój występ w piątkowym meczu

W piątkowe popołudnie Mistrzowie Polski podjęli drużynę z Grudziądza. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Koziołków. O tym jak do tego doszło możecie przeczytać tutaj.

Żużel. Świetnie ściganie w Częstochowie! Tauron Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions Apator Toruń 49:41 [RELACJA]

W roli drugiego juniora kolejny raz został wystawiony Bartosz Bańbor. Nie przywiózł on w tym meczu ani jednego punktu, jednak miał kilka ciekawszych momentów. O swoich pomeczowych odczuciach opowiedział dziennikarzom.

-Dużo do poprawy, w jeździe przede wszystkim.

Jak oceniasz stan toru?-Myślę, że jak miałeś gdzie jechać i dało się ominąć, to nie był taki wymagający, ale jak było na styku, się z kimś ścigało to jak się wjechało w te dziury to źle.

Bańbor został poproszony o odniesienie się do biegu z Bartkiem Zmarzlikiem, za który chwalił go Jacek Ziółkowski.-No, z samego momentu startowego i pierwszego łuku jestem zadowolony, a z reszty już tak nie do końca.

Reklamy

Junior Motoru skomentował “nieporozumienie” do jakiego doszło w biegu juniorskim między nim a Cierniakiem.-Nie nazwałbym tego nieporozumieniem. Bardziej polegało to na tym, że Mateusz objął swoją ścieżkę, a ja zostałem wypchany przez Kacpra, no i po prostu się tam spotkaliśmy, bo to pierwszy łuk, wszyscy w kontakcie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×