Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Kibice Stali w siódmym niebie. Duńczyk zaskoczył wszystkich po znakomitym biegu | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Kibice Stali w siódmym niebie. Duńczyk zaskoczył wszystkich po znakomitym biegu

Żużel

Żużel. Kibice Stali w siódmym niebie. Duńczyk zaskoczył wszystkich po znakomitym biegu

W trakcie meczu ebut.pl Stali Gorzów z TAURON Włókniarzem Częstochowa po znakomitym 13. biegu, gdzie gospodarze zapewnili sobie meczowe punkty, a Anders Thomsen popisał się świetną akcją, Duńczyk wyszedł na murawę i ogłosił znakomite wieści kibicom zgromadzonym na Stadionie im. Edwarda Jancarza.

Marcin Nowak na dłużej w Stali Rzeszów

Przekazał on przez mikrofon spikera, że przedłużył kontrakt ze Stalą na dwa lata! W jednym momencie trybuny ożyły, oklaskując gromko swojego lidera. Thomsen dołączył tym samym do Szymona Woźniaka i Martina Vaculika, którzy przedłużyli kontrakty wcześniej.

Anders Thomsen jeździ w żółto-niebieskich barwach od roku 2019. Już w debiucie zaskoczył wszystkich, osiągając dobry wynik w wyjazdowym meczu w Częstochowie. Po tych wszystkich latach wciąż osiąga dobre wyniki w swoim zespole. Pokazują to wyniki, gdyż Duńczyk jest siódmym najskuteczniejszym zawodnikiem PGE Ekstraligi ze średnią biegopunktową 2,250.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×