Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Diabły czy Rekiny? Kto zgarnie tak potrzebne obu drużynom punkty? [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Diabły czy Rekiny? Kto zgarnie tak potrzebne obu drużynom punkty? [ZAPOWIEDŹ]

Polonia

Żużel. Diabły czy Rekiny? Kto zgarnie tak potrzebne obu drużynom punkty? [ZAPOWIEDŹ]

Siódmą kolejkę 1. ligi żużlowej rozpoczynamy od meczu pomiędzy Trans MF Landshut Devils a ROW Rybnik. Obydwie drużyny mają identyczną ilość punktów – 4 i zajmują odpowiednio 6 i 7 miejsce w tabeli. Który zespół lepiej zaprezentuje się na niemieckiej ziemi i zdobędzie tak niesamowicie potrzebne punkty?

Rune Holta oficjalnie zakontraktowany w 1. Lidze Żużlowej!

Już dzisiaj o 14:00 spotkają się dwie drużyny z drugiej połowy ligowej tabeli. Gospodarze zmotywowani ostatnim zwycięstwem w Gdańsku będą chcieli powtórzyć wyczyn na swoim torze. W tym sezonie Diabłom udało się wygrać jedynie raz u siebie, w meczu przeciwko Polonii Bydgoszcz, którą rozgromili 52:38. Dwa pozostałe spotkania rozegrane na stadionie w Landshut nie skończyły się po myśli gospodarzy. Jak będzie tym razem? Czy drużynie z Niemiec uda się pokonać żużlowców z Rybnika i zgarną tak potrzebne punkty?

ROW Rybnik nie może zaliczyć do udanych początku sezonu 2023, jednak dwa ostatnie spotkania zaczęły rozbudzać nadzieję w kibicach Rekinów. Warto jednak zaznaczyć, że były one rozgrywane u siebie, a na wyjeździe, w tym sezonie, nie udało się zdobyć ani jednego punktu. Rekiny najbliżej wygranej były w Poznaniu, gdzie stracili tylko dwa punkty do Skorpionów. Jak drużyna ze Śląska odnajdzie się na niemieckiej ziemi? Czy Rekinom uda się w końcu wygrać na wyjeździe?

Spotkanie pomiędzy tymi drużynami rozpocznie się o godzinie 14:00, jednak nie będzie transmitowane. Dlatego też zapraszamy na relację pomeczową z wydarzeń na torze w Niemczech, która ukarze się zaraz po zakończeniu spotkania u nas na stronie.

Trans MF Landshut Devils:
9. Kai Huckenbeck
10. Jonas Jeppesen
11. Marius Hillebrand
12. Kim Nilsson
13. Dimitri Berge
14. Erik Bachhuber
15. Norick Bloedorn

ROW Rybnik:
1. Brady Kurtz
2. Patryk Wojdyło
3. Matej Zagar
4. Lech Chlebowski
5. Patrick Hansen
6. Paweł Trześniewski
7. Kacper Tkocz

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×