Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Żuzel. Derbowy rywal z przekąsem reaguje na przystąpienie do rozgrywek Unii Tarnów „Uwielbiamy z Wami wygrywać”

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Żuzel. Derbowy rywal z przekąsem reaguje na przystąpienie do rozgrywek Unii Tarnów „Uwielbiamy z Wami wygrywać”

W piątek poznaliśmy decyzję odnośnie startu Unii Tarnów w Krajowej Lidze Żużlowej. Napełniła ona optymizmem wielu tarnowskich fanów, gdyż klub przekazał, że wezmą udział w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Wydarzenia wokół „Jaskółek” śledziło w ostatnim czasie wiele osób, więc ogłoszenie klubu z Tarnowa wywołało duże poruszenie. Na informacje te postanowił zareagować również derbowy rywal Unii – Stal Rzeszów, która z lekkim przekąsem odniosła się do „Jaskółek”.

W styczniu przy okazji akcji promującej sprzedaż karnetów oraz pierwsze derby Podkarpacia, które odbędzie się 28 kwietnia w Rzeszowie, zdecydowali się oni z przekąsem odnieść się do Wilków Krosno. Towarzyszyło im wtedy hasło: „U was jest jazda, u nas prawdziwe ściganie”. Teraz rzeszowianie zdecydowali się wbić szpilkę w drugiego z miejscowych rywali – Unię Tarnów.

W mediach społecznościowych Stal z radością zareagowała na informację o przystąpieniu do rozgrywek ligowych przez tarnowian. Przy okazji możemy zobaczyć małą uszczypliwość w stronę „Jaskółek”, gdyż napisali, że uwielbiają wygrywać starcia z Unią, jednocześnie przytaczając wyniki zeszłorocznych spotkań obu drużyn. Przypomnijmy, że wszystkie wygrała Stal Rzeszów.

– Unia Tarnów ŻSSA dalej w grze! Cieszmy się, że nasz odwieczny rywal zza miedzy nie zniknie z żużlowej mapy Polski. Uwielbiamy z Wami wygrywać, nie możemy doczekać się kolejnych derbów! Jednocześnie przypominamy, że rok temu było 4:0. Chcemy więcej – czytamy w poście opublikowanym przez rzeszowski klub.

376648302 986956865677728 313264576189968188 n
Fot. Jakub Malec
376830613 986952942344787 2088797489659493432 n
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

1 odpowiedź do “Żuzel. Derbowy rywal z przekąsem reaguje na przystąpienie do rozgrywek Unii Tarnów „Uwielbiamy z Wami wygrywać”

  1. A cóż ten Rzeszów w tym żużlu osiągnął .Powoli umierają ich kibice którzy byli świadkami ich sukcesów z początkiem lat sześćdziesiątych.A więc grubo po 60 latach.Jakich mieli swoich wychowanków którzy brylowali na torach Europy czy to w GP czy w innych prestiżowych imprezach wysokiej rangi.Gdzie im do sukcesów Tarnowskich Jaskółek Kołodzieja Pytki Cierniaka Kowalskiego czy niektórych z klanu Rempalow.Dpatego radzilbym więcej umiaru co poniektórym kibicom z Rzeszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *