Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Stal Rzeszów wbija szpilkę w lokalnego rywala

Żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Stal Rzeszów wbija szpilkę w lokalnego rywala

Stal Rzeszów w nadchodzącym sezonie wystartuje w Speedway 2. Ekstralidze. Beniaminka po świetnym sezonie na najniższym szczeblu rozgrywek czeka duże wyzwanie. Jednym z wyjątkowych spotkań będą derby Podkarpacia, kiedy to zmierzą się z Wilkami Krosno. Rzeszowianie przy promocji meczu przyjaźni wbijają szpilkę w ekipę z Krosna.

Stal Rzeszów w swoich mediach społecznościowych opublikowała wpis, w którym Krystian Pieszczek, Marcin Nowak i Nicki Pedersen promują sprzedaż karnetów, a także zapraszają kibiców na mecz przyjaźni pomiędzy rzeszowskim zespołem a drużyną Wilków Krosno. Przy okazji w samym spocie możemy usłyszeć słowa, będące małą uszczypliwością w stronę lokalnego rywala: „U was jest jazda, u nas prawdziwe ściganie”.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi dwoma zespołami odbędzie się 28 kwietnia w ramach 3. kolejki zmagań Speedway 2. Ekstraligi. Z pewnością spotkanie dostarczy wielu emocji. Wilki do Rzeszowa przyjadą w roli jednego z kandydatów do awansu, natomiast gospodarze będą chcieli utrzeć nosa rywalom i zwyciężyć w pojedynku dwóch zespołów z województwa podkarpackiego.

Stal Rzeszów
Fot. Jakub Malec
żużel
Fot. Jakub Malec

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×