Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Żużel. Wiemy, kiedy zostaną podjęte decyzje o składzie Fogo Unii Leszno na najbliższy mecz

Apator Toruń
Fot. Czarny Productions

Autor: Jakub Bielak

Żużel. Wiemy, kiedy zostaną podjęte decyzje o składzie Fogo Unii Leszno na najbliższy mecz

Fogo Unia Leszno musi sobie w tym roku radzić od wielu tygodniu w osłabionym składzie. Od dawna niedostępny jest Chris Holder, natomiast już jakiś czas nie ściga się również Janusz Kołodziej oraz Grzegorz Zengota. Piotr Baron został zapytany o ewentualny powrót tych trzech zawodników.

Sebastian Szostak po meczu w Poznaniu – “patrzę na moje biegi, jeżeli będą one dobre, to później będzie dobry wynik dla drużyny“

Piotr Baron, jak mówi, jest cały czas w kontakcie ze swoimi zawodnikami. Ostateczne decyzje co do ich powrotu zostaną jednak podjęte po treningu na leszczyńskim owalu.

-Rozmawiałem z Jankiem dziś rano, czuje się lepiej, będzie na czwartkowym treningu i zobaczymy, jak będzie się po nim czuł. Jeżeli chodzi o Grzegorza Zengotę, to wygląda to trochę gorzej niż u Janka, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. – powiedział Piotr Baron dla elka.pl.

Jeśli chodzi o Chrisa Holdera, trener leszczyńskich byków nie kryje, że sytuacja wygląda gorzej. Kontuzja Australijczyka jest też zdecydowanie najpoważniejsza i najbardziej skomplikowana. Przypomnijmy, że mistrz świata z 2012 roku miał złamany kręg C5.

-To bardziej skomplikowana sytuacja, zobaczymy, teraz właściwie decyzja do niego należy czy będzie chciał wsiadać na motocykl, czy nie. – przyznał Baron na temat Chrisa Holdera w rozmowie z lokalną elka.pl.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *