Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Sebastian Szostak po meczu w Poznaniu – „patrzę na moje biegi, jeżeli będą one dobre, to później będzie dobry wynik dla drużyny”

Sebastian Szostak
Fot. Sebastian Szostak/Facebook/ Anna Kłopocka

Autor: Piotr Dzierliński

Sebastian Szostak po meczu w Poznaniu – „patrzę na moje biegi, jeżeli będą one dobre, to później będzie dobry wynik dla drużyny

Mamy za sobą mecz rewanżowy pomiędzy InvestHousePlus PSŻ Poznań, a Arged Malesą Ostrów. Zwycięsko rzutem na taśmę wyszła drużyna gospodarzy. Wygrali te spotkanie 46:44, jednak spotkanie cały czas trzymało w napięciu. Wywiadu dla naszej redakcji udzielił junior gości Sebastian Szostak, który zdobył 5 punktów z jednym bonusem.

Mariusz Staszewski jedną nogą w Stali Gorzów? Transferowa ofensywa trwa w najlepsze

Na gorąco po 15 wyścigu zawody ocenił Sebastian Szostak, który jest zadowolony ze swojego wyniku, gdzie w pierwszym starcie wraz z Jakubem Krawczykiem dowiózł pewne zwycięstwo 1:5. Chwile później po raz kolejny zwyciężył wyścig 1:5. Pokonał w tym biegu jednego z liderów PSŻ-u Poznań, Jonasa Seifert Salka.

Ciężko mi ocenić zawody za całą drużynę, ale myślę, że dwa pierwsze biegi były w porządku. Trochę szkoda trzeciego startu. Muszę obejrzeć w telewizji, jak to tam wyglądało. Według mnie zabrakło po prostu momentu startowego i inni zawodnicy mi odjechali. – odpowiedział optymistycznie Sebastian Szostak

Po ośmiu spotkaniach Ostrowianie nie są w kolorowej sytuacji w tabeli rozgrywek 1 Ligi Żużlowej, zajmują ostatnią lokatę. Pomimo tego, że mają dwa mecze mniej, na pewno nie marzyli, o takim scenariuszu rok po spadku z PGE Ekstraligi. W następnej kolejce podejmą na własnym terenie Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Do tej sytuacji odniósł się młodzieżowiec Arged Malesy.

Ja się skupiam na sobie i patrzę na moje biegi, jeżeli będą one dobre, to później będzie dobry wynik dla drużyny. – z bojowym nastawieniem do walki powiedział junior z Ostrowa.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *